Wiele podmiotów na rynku wyspecjalizowało się w udzielaniu pożyczek ratalnych bądź krótkoterminowych online. Niektóre z tych podmiotów, chcąc zachęcić klientów do skorzystania ze swoich usług, nie sprawdzają kont swoich przyszłych klientów przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu pożyczki. W artykule wyjaśnimy, na czym polega pożyczka bez weryfikacji konta bankowego i czy jest to bezpieczny sposób na uzyskanie dodatkowych środków.

Najlepsze pożyczki bez weryfikacji konta:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
netcredit logo30 dni
550 - 5000 zł
TAK - do 500 zł (klik)Wiek: 20 - 70 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
monedonow logo6 - 48 msc
1500 - 20 000 zł
NIEWiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
supergrosz logoBez zaświadczeń o dochodach4 - 50 msc
1000 - 15 000 zł
NIEWiek: od 21 latSPRAWDŹ

Pożyczka bez weryfikacji konta – podstawowe informacje

Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego jest to proces przyznawania środków finansowych przez firmę pożyczkową bez sprawdzania konta bankowego klienta. Takie rozwiązanie wielu klientów bardzo docenia. Dzięki niemu:

  • Pożyczkę mogą dostać osoby, które nie mają regularnych wpływów z tytułu wynagrodzenia, czy z innego tytułu na swoje konto,
  • Cała procedura procesowania wniosku pożyczkowego jest maksymalnie uproszczona, trwa bardzo krótko.

Firmy pożyczkowe rezygnują z weryfikacji kont Klientów – dlaczego?

Wiele firm pożyczkowych odchodzi od sprawdzania kont klientów, a czyni to z trzech powodów: Po pierwsze oczekuje tego wielu Klientów, którzy chcą jak najszybciej uzyskać środki finansowe, a dotychczasowe weryfikowanie konto cały proces wydłużało. Po drugie wiele firm reklamuje swoje pożyczki, jako „pożyczanie środków finansowych” bez sprawdzania dochodu. Wówczas weryfikowanie kont klientów jest bezcelowe. Po trzecie wielu Klientów ma spore obawy aplikować o pożyczkę w firmie, która chce np. wysłania przelewu weryfikacyjnego na określoną kwotę z konta indywidualnego. Ludzie obawiają się, czy to prawdziwa firma pożyczkowa, a nie np. oszuści, którzy wyłudzają w ten sposób przelewy online na swoje konto. Firmy odchodząc więc od weryfikowania kont klientów, oczekiwania przelewów weryfikacyjnych, dla wielu internautów są bardziej wiarygodne.

Jak otrzymać szybką pożyczkę bez weryfikacji konta?

Istnieją osoby, które mimo tego, że mają chęć wzięcia szybkiej pożyczki, nie posiadają własnego konta w banku albo nie chcą go udostępniać firmie pożyczkowej. Nie jest to przeszkodą w uzyskaniu środków finansowych. Są firmy, które weryfikują Klienta przed pożyczeniem mu środków bez przelewu weryfikacyjnego, a środki finansowe wypłacają mu przekazem pocztowym. Drugi typ firm kieruje pod adres zamieszkania klienta kuriera, który weryfikuje jego tożsamość, przekazuje dokumenty do podpisania. Po ich odbiorze klient może odebrać pożyczone środki finansowe na poczcie. Znane są też przykłady firm pożyczkowych, które cały proces pożyczenia środków finansowych finalizują z klientem w swojej stacjonarnej siedzibie. Wówczas w placówce firmy pożyczkowej klient uzyskuje środki do rąk własnych. Coraz więcej firm pożyczkowych zamiast sprawdzania konta klienta, przeprowadza z nim telefoniczną rozmowę weryfikacyjną.

Jak więc widać, udzielanie szybkich pożyczek bez weryfikacji konta bankowego danej osoby jest w Polsce stosunkowo popularne. Obecnie osoby zainteresowane takimi pożyczkami mają przynajmniej kilka typów pożyczek do wyboru, tj. pożyczki z weryfikacją telefoniczną, z weryfikacją w placówce firmy pożyczkowej albo z weryfikacją osobistą przez kuriera, działającego w imieniu firmy pożyczkowej.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego – gdzie otrzymać?