Zaplo Pożyczki – opinie, kontakt, recenzja pożyczki

zaplo logo

Wchodzisz na stronę internetową ze smartfona… Przyciski są za małe, tekst – wymaga dwukrotnego powiększenia, aby można go było przeczytać, nie widzisz połowy funkcji. Niestety nie każda strona jest dostosowana do oglądania na smartfonie. Na szczęście serwis pożyczkowy Zaplo.pl ma aplikację mobilną, dzięki której o każdej porze i w każdym miejscu możesz wygodnie wnioskować o pożyczkę na raty. Korzystając tylko z telefonu komórkowego, możesz pożyczyć nawet 5 tysięcy złotych!

Parametry pożyczki chwilówki Zaplo.pl:

Kwota
1 000 - 6 000 zł
Termin
3 miesiące
Wiek
21 - 75 lat

Opis

Zaplo to pozabankowa instytucja finansowa, która należy do grupy kapitałowej 4finance Group. Firma udziela szybkich pożyczek online, z terminem spłaty nawet do 3 miesięcy. Klienci wnioskujący o pożyczkę do kwoty 6 000 zł nie muszą okazywać żadnych zaświadczeń, wystarczy dowód osobisty.

 • Minimalna kwota o jaką można wnioskować w Zaplo wynosi 1 000 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość uzyskania pożyczki bez poręczeń i zabezpieczeń.
 • Pożyczkobiorcy mogą liczyć na indywidualne podejście i wysoką jakość usług.
 • Zaplo przelewa pieniądze już w 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Na szybki przelew mogą liczyć klienci, którzy posiadają rachunek bankowy w Alior Banku, Getin Banku, mBanku, Banku Millennium lub w PKO Banku Polskim.
 • Klienci Zaplo mają możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki o miesiąc, co jednak wiąże się z dodatkowymi opłatami.
 • Pożyczkodawca daje możliwość wcześniejszej spłaty, natomiast czytając opinie klientów można zauważyć, że zwleka ze zwrotem prowizji.

Wymagania

Wiek: 21 – 75 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KRD, KBIG oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Vivus Finance Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 132,40%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; stała stopa oprocentowania 15,7%, całkowity koszt pożyczki 447 zł (w tym: prowizja 368,16 zł, odsetki 78,84 zł); całkowita kwota do zapłaty 3 447 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach po 1 149 zł.

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Zaplo – co to za firma pożyczkowa?

Serwis Zaplo.pl należy do 4finance Group – Grupy Kapitałowej, która jest właścicielem licznych firm pożyczkowych działających w 17 krajach w Europie. W ciągu 8 lat działalności firmy udzieliły sumarycznie ponad 11 milionów pożyczek. Zaplo należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Inną marką, działającą z ramienia 4finance Group, jest Vivus.

Konsultanci pożyczkodawcy są dostępni w mediach społecznościowych, dzięki czemu kontakt z doradcą w razie wątpliwości jest bardzo szybki. Na Facebooku firma udostępnia między innymi porady finansowe i lifestylowe dla klientów, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki na różne wydatki.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ

Zaplo Pożyczki na raty

W Zaplo możesz pożyczyć od 1000 do 5000 zł na 3 miesiące. Suwaki, za pomocą których określa się wysokość pożyczki i termin spłaty w serwisie www, różnią się nieco od rozwiązań konkurencji.

Mianowicie jednym z suwaków określasz nie bezpośrednio liczbę rat, ale wysokość raty. Dzięki temu najpierw dostosowujesz wysokość zobowiązania do swojej potrzeby, a następnie sprawdzasz, ile rat podaje kalkulator. Pod suwakami widzisz podsumowanie oferty i proponowaną wysokość raty przez pożyczkodawcę.

Jakie wymogi muszą spełniać klienci Zaplo?

Klienci muszą spełnić kilkanaście warunków, aby móc wnioskować o pożyczkę ratalną. Na szczęście warunki są standardowe – Zaplo nie wymaga więcej niż przeciętna konkurencja.

 • Wiek od 21 do 75 lat.

 • Obywatelstwo polskie i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

 • Zdolność kredytowa (pożyczkowa) do spłaty pożyczonych pieniędzy.

 • Brak wpisów w rejestrach dłużników.

 • Indywidualne konto bankowe, adres e-mail. numer telefonu komórkowego.

 • Aktywny profil klienta w serwisie www – można go założyć podczas wnioskowania o pożyczkę.

Do złożenia wniosku o pożyczkę na raty nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Zaplo.pl wymaga przede wszystkim podania danych z dowodu osobistego. Uwaga – jeśli chcesz wnioskować o ponad 5000 zł i potwierdzić tożsamość klasycznym przelewem, Zaplo będzie wymagać dokumentu potwierdzającego dochód.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA ZAPLO.PL

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Zaplo?

Jak już zostało wspomniane, podczas składania wniosku potencjalny klient zakłada swoje konto na Zaplo.pl (link powyżej). Aby rozpocząć wypełnianie formularza, należy na stronie głównej określić kwotę pożyczki i wysokość comiesięcznej raty. Po zapoznaniu się z obliczeniami dla danej oferty należy kliknąć “Chcę pożyczkę”, aby przejść do wypełniania wniosku.

Pierwszy etap to rejestracja nowego klienta. Wymagane jest podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, kraju urodzenia (domyślnie pojawia się Polska), numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail, hasła do konta. Na końcu użytkownik oświadcza, że zapoznał się z dokumentami takimi jak harmonogram spłaty czy polityka prywatności oraz wyraża dobrowolnie zgodę na udostępnianie danych w celach marketingowych.

Następnie strona przenosi użytkownika do kolejnej części wniosku. Czas na podanie serii i numeru dowodu osobistego, określenie stanu cywilnego, wpisanie adresu korespondencyjnego. Pożyczkodawca wymaga też określenia czasu zamieszkania pod podanym adresem i liczby osób w gospodarstwie domowym. Ostatnia informacja ma znaczenie dla finansów.

Dalej przechodzisz do danych o zatrudnieniu. Od rodzaju zatrudnienia zależy, jakie dane będą konieczne. Zarówno w przypadku własnej działalności, jak i umowy o pracę, zlecenie czy dzieło konieczne będzie podanie danych firmowych. Zaplo wymaga podsumowania dochodu netto z 3 miesięcy ze wszystkich źródeł.

Potem zostaje już tylko zaakceptowanie wniosku i potwierdzenie tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego w sposób tradycyjny lub automatyczny. Aplikacja Instantor błyskawicznie weryfikuje dane.

W przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku otrzymasz wszelkie dokumenty na adres e-mailowy. Zaplo powiadomi Cię o przyznanej pożyczce SMS-em. Jeśli decyzja będzie odmowna i będzie wynikać z analizy zdolności kredytowej, dostaniesz taką informację.

Zalety pożyczki ratalnej Zaplo

 • Pożyczka do 5000 zł bez zaświadczeń o dochodach

 • Konsultanci Zaplo są łatwo dostępni online

 • Wniosek jest prosty do wypełnienia

 • Możliwość zarówno tradycyjnej weryfikacji, jak i szybkiej weryfikacji tożsamości

 • Pożyczki są udzielane bez poręczeń i zabezpieczeń

Wady pożyczki

 • Brak darmowej pierwszej pożyczki jak w przypadku chwilówek

 • Pożyczki są dostępne dla klientów w wieku od 21 lat

kontakt/adres:

Zaplo Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.zaplo.pl

telefon/infolinia: (22) 266 81 70

e-mail: [email protected]

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 22:00
Sobota – Niedziela: 8:00 – 20:00

Częste pytania:

Jakie bazy weryfikuje pożyczkodawca?

Odp.: BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF

Jakie są opinie o Zaplo?

Odp.: Dość dobre

Czy dostępna jest darmowa pożyczka?

Odp.: Niestety nie

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 21 lat

Czy Zaplo dzwoni do pracodawcy?

Odp.: Z reguły nie