Występując o pożyczkę, często jesteśmy zmuszeni przedstawić całą masę dokumentów, które potwierdzają nasze dane, zarobki i zdolność kredytową. Czy jednak jest możliwa pożyczka bez dokumentów? Czy to jednak niemożliwa utopia?

Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych pożyczek bez zbędnych dokumentów:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
finbo logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
200 - 12000 zł
NIEWiek: 20 - 75 latSPRAWDŹ
wandoo logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
100 - 8000 zł
NIEWiek: 20 - 72 latSPRAWDŹ
kuki logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
200 - 15000 zł
NIEWiek: 20 - 75 latSPRAWDŹ
vivus logoBez zaświadczeń o dochodach30 lub 61 dni
100 - 7500 zł
TAK - do 3000 złWiek: 19 - 78 latSPRAWDŹ
wonga logoBez zaświadczeń o dochodach1 - 36 msc
200 - 10 000 zł
TAKWiek: od 18 latSPRAWDŹ
supergrosz logoBez zaświadczeń o dochodach4 - 50 msc
1000 - 15 000 zł
NIEWiek: od 21 latSPRAWDŹ
extraportfel logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
500 - 6000 zł
NIEWiek: 21 - 75 latSPRAWDŹ
filarum logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
100 - 5000 zł
NIEWiek: 20 - 76 latSPRAWDŹ
lendon logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
500 - 6000 zł
NIEWiek: 21 - 75 latSPRAWDŹ

Pożyczki bez dokumentów – czym są?

Banki w Polsce wymagają od potencjalnych klientów, kompletu dokumentów potwierdzających zarobki i wiele innych aspektów naszego życia. Jeśli nie spełnimy tych wymagań, to niestety nie mamy co liczyć na zaciągnięcie zobowiązania. Nieco inaczej wygląda to w firmach pożyczkowych. Zdarza się, że poproszą nas o przedstawienie źródła dochodu, ale nie zawsze jest to konieczne. Czasem jedynie w wyjątkowych przypadkach trzeba okazać potwierdzenie dochodu. Samo składanie wniosku jest bardzo wygodne i dyskretne, ponieważ nie ma potrzeby dzwonienia do pracodawcy. Dodatkowo o pożyczkę bez dokumentów starać się mogą również osoby bezrobotne czy takie, które nie mają jasnych stosunków pracy.

Pieniądze na oświadczenie

Pożyczki bez dokumentów i zaświadczeń są coraz popularniejsze na rynku. Nazywa się je również pożyczkami na oświadczenie. Oświadczenie to nic innego jak najpotrzebniejsze dane, które są konieczne pożyczkodawcy chociażby do wykonania przelewu z dodatkowych zastrzykiem gotówki. Przy składaniu wniosku o pożyczkę nie będziemy potrzebować więc kopii umowy od pracodawcy i żadnych innych dokumentów.

Jak otrzymać taką pożyczkę?

By otrzymać pożyczkę bez dokumentów, wystarczy mieć:

  • dowód osobisty.
  • ukończone 20 lub 21 lat,
  • konto w banku,
  • adres mailowy,
  • aktywny telefon komórkowy.

Bez dokumentów potwierdzających dochód możemy otrzymać nawet 25 tysięcy złotych. Obecnie firmy oferujące pożyczki bez dokumentów prześcigają się w atrakcyjności ofert. Dają klientom łatwy dostęp do gotówki i minimum formalności.

Bez dokumentów i wychodzenia z domu

Najczęściej pożyczkę bez dokumentów możemy załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu. Pieniądze niemal natychmiast trafią na nasze konto po zaakceptowaniu wniosku. Najczęściej firmy nawet nie pytają o nasze inne wydatki czy zobowiązania. To, czy posiadamy inne kredyty lub pożyczki nie ma wpływu na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Nie musimy nawet przedstawiać dowodu osobistego. Wystarczy dokonać przelewu autoryzacyjnego ze swojego banku na kwotę jednego grosza. To wszystko!

Czy warto brać pożyczkę bez dokumentów?

Parabanki są obecnie dużą konkurencją dla zwykłych banków – właśnie przez możliwość udzielenia szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności. Oczywiście ważne jest, by zwracać uwagę na koszty takich pożyczek. Zawsze sprawdzajmy wysokość raty oraz oprocentowanie RRSO. Atrakcyjne oferty będą bardzo zbliżone do tych bankowych, a często będziemy w stanie otrzymać nawet darmową pożyczkę bez dokumentów.

Pożyczka bez dokumentów pozwala szybko zrealizować plany i cele. Decyzja o akceptacji wniosku przebiega ekspresowo. Wniosek można złożyć online, przez aplikację mobilną lub bezpośrednio w placówce. Wystarczą podstawowe informacje zawarte w oświadczeniu – bez szczegółowych zaświadczeń i zbędnych formalności.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Pożyczki bez dokumentów – czy są możliwe?