aasa logo

Zepsuta lodówka, nowy rower, reklama firmy, remont, wczasy z dziećmi, awaria samochodu, nagłe zachorowanie i wizyta u specjalisty – czy zdarzyły Ci się takie albo podobne sytuacje, w których były Ci potrzebne dodatkowe pieniądze w trybie na wczoraj? Dzięki Aasa Polska możesz otrzymać pożyczkę ratalną na dowolny cel. Pieniądze mogą być na Twoim koncie tego samego dnia, w którym wyślesz wniosek!

Parametry pożyczki chwilówki Aasapolska.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Aasa Polska – co to za firma pożyczkowa?

Aasa Polska o skandynawskim pochodzeniu powstała w 2012 roku. To firma pożyczkowa, która udziela pożyczek na raty zarówno klientom prywatnym, jak i małym biznesom, np. start upom. Czy można zaufać Aasa Polska?

Tak, bowiem od 2015 roku należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i ma Certyfikat Etyczny KPF, co świadczy o dobrych, uczciwych i zgodnych z prawem praktykach w stosunku do klientów. Również w 2015 roku firmę spotkało jeszcze jedno wyróżnienie – przyznanie Certyfikatu Odpowiedzialni w Biznesie od Biura Informacji Gospodarczej ERIF S.A. Nieco szybsze było Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., które w 2013 roku przyznało firmie Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Aasa Polska jest aktywna prospołecznie. W 2017 roku powstała edukacyjna platforma Aasynetu.pl, przeznaczona dla osób, które mają problemy z posługiwaniem się komputerem i korzystaniem z Internetu.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ

Reguły udzielania pożyczek ratalnych Aasa Polska

W Aasa Polska możesz pożyczyć od 2000 zł do 5000 zł na minimum 12 miesięcy i maksimum 24 miesiące. Chociaż krótszy okres spłaty wiąże się z wyższą ratą, zastanów się nad najwyższą kwotą, jaką jesteś w stanie spłacać co miesiąc. Wybierając mniejszą liczbę rat, zyskujesz pożyczkę z mniejszymi odsetkami i oszczędzasz również na prowizji.

Dzięki tzw. wakacjom od spłaty możesz przerwać spłacanie pożyczki na miesiąc. Musisz ją uzgodnić z Aasa Polska odpowiednio wcześnie. Opcja jest dodatkowo płatna, ale bardziej opłacalna w porównaniu do odsetek za opóźnienie w spłacie. Dzięki aplikacji Aasa Polska na smartfona możesz zarówno wnioskować o pożyczkę w każdym miejscu i chwili, jak i zlecać spłatę raty bezpośrednio z apki.

Aasa Polska udziela również pożyczek ratalnych dla działalności gospodarczych. Maksymalna kwota pożyczki biznesowej to 20 000 zł na 36 miesięcy. Jest dostępna nawet od pierwszego dnia prowadzenia jednoosobowej firmy.

Warunki, które muszą spełnić klienci Aasa Polska

Osoby, które chcą otrzymać pożyczkę na raty od Aasa Polska, muszą spełnić kilka warunków dotyczących miejsca zamieszkania, wieku czy sytuacji finansowej. Aasa Polska udziela pożyczek ratalnym klientom, którzy nie są zadłużeni. Chociaż do ubiegania się o pożyczkę przeważnie wystarczy dowód osobisty, w niektórych przypadkach Aasa Polska może potrzebować dodatkowej weryfikacji stałego dochodu.

 • Polskie obywatelstwo

 • Stałe miejsce zamieszkania w Polsce

 • Wiek od 20 do 80 lat

 • Stały dochód

 • Aktywny rachunek bankowy założone na własne imię i nazwisko

 • Aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail

 • Ważny dowód osobisty

 • Dostęp do bankowości elektronicznej

 • Zdolność kredytowa do spłaty pożyczonych pieniędzy

 • Brak negatywnych wpisów w BIK, BIG InfoMonitor, KBIG, ERIF, KRD

 • Brak zaległości w spłacaniu rat i odsetek bieżących zobowiązań (innych pożyczek lub kredytów)

 • Opcjonalnie: dokument potwierdzający regularny dochód (np. wyciąg bankowy, zaświadczenie od pracodawcy)

Zdolność kredytowa klienta jest oceniana automatycznie przez system informatyczny. W niektórych przypadkach wniosek trafia do pracownika Aasa Polska, który analizuje sytuację finansową klienta i podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki lub odmowie.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA AASAPOLSKA.PL

Jak złożyć wniosek o pożyczkę na raty Aasa Polska?

Na stronie www.aasapolska.pl określ, ile pieniędzy potrzebujesz i na ile miesięcy chcesz wziąć pożyczkę. Kalkulator automatycznie obliczy dla Ciebie wysokość comiesięcznej raty. Zwróć też uwagę na wysokość odsetek i prowizji, które są pod przyciskiem ze Złóż wniosek. Jeśli warunki pożyczki Ci odpowiadają – kliknij przycisk, aby przejść do formularza.

Jeżeli nie masz konta, konieczne jest jego założenie. W tym celu Aasa Polska prosi o PESEL i numer telefonu. Połączenie jest bezpieczne, a Twoje dane – chronione, nie musisz się obawiać ich kradzieży czy dostępu osób trzecich.

W kolejnym etapie podajesz podstawowe dane osobowe. Aasa Polska prosi o określenie również:

 • statusu mieszkaniowego (czy np. wynajmujesz mieszkanie, czy masz własny dom);

 • celu pożyczki (w celach statystycznych),

 • wykształcenia,

 • stanu cywilnego,

 • źródła dochodu (statusu zatrudnienia, nazwy pracodawcy, stanowiska, terminu rozpoczęcia pracy, dochodu miesięcznego netto).

We wniosku możesz określić preferowaną formę wypłaty pieniędzy i dzień miesiąca, w którym chcesz spłacać pożyczkę.

Na koniec podaj numer konta bankowego i potwierdź swoją tożsamość. Wypełnienie prostego wniosku trwa kilka minut. Decyzję od Aasa Polska dostaniesz SMS-em lub e-mailem.

Zalety pożyczki ratalnej Aasa Polska

 • Klient może wnioskować o drugą pożyczkę w trakcie spłacania pierwszej, pod warunkiem, że obecną spłaca zgodnie z harmonogramem i ma pozytywną zdolność kredytową.

 • Klient ma prawo do zmiany terminu spłaty rat miesięcznych.

 • Za dodatkową, niewielką opłatą w wysokości 3 zł pożyczka zostanie przelana szybkim przelewem Blue Cash. Dzięki niemu pieniądze pojawiają się na koncie klienta w ciągu 3 godzin od podpisania umowy.

 • Brak podziału na nowych i stałych klientów.

 • Możliwość złożenia wniosku o pożyczkę i zlecania spłat za pomocą aplikacji.

Minusy pożyczki na raty Aasa Polska

 • Są dostępne dla osób, które ukończyły 20 lat.

kontakt/adres:

Aasa Polska S.A.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.aasapolska.pl

telefon/infolinia: (22) 4 600 300

e-mail: info@aasapolska.pl

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Częste pytania:

Jakie bazy weryfikuje pożyczkodawca?

Odp.: BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF

Czy firma wymaga zaświadczenia o dochodach?

Odp.: Nie

Czy dostępna jest darmowa pożyczka?

Odp.: Tak

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 20 lat

Czy dostępna jest oferta na raty?

Odp.: Niestety nie

Przykład reprezentatywny:

Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 12 miesięcy, maksymalny okres to 24 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 79,99 % przy pożyczce 4000 zł na okres 24 miesięcy z ratą w wysokości 290,80 zł (stan na dzień 01.10.2019 r.).

[Głosów:0    Średnia:0/5]