SuperGrosz – opinie, kontakt, recenzja pożyczki

supergrosz logo

Dzięki szybkim pożyczkom ratalnym online możesz pożyczać pieniądze łatwiej i szybciej w porównaniu do czasochłonnych procedur bankowych, które zniechęcają do ubiegania się o kredyty. Pożyczek na raty udziela firma pozabankowa Supergrosz. Czy jej oferta jest super? Sprawdź, na jaką pożyczkę Supergrosz może liczyć nowy klient, a jakie korzyści czerpią osoby pożyczające pieniądze regularnie.

Parametry pożyczki chwilówki Supergrosz.pl:

Kwota
1 000 - 30 000 zł
Termin
4 - 50 miesięcy
Wiek
21 - 99 lat

Opis

SuperGrosz należy do Aiqlabs Sp. z o.o. To pozabankowa instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Udziela pożyczek ratalnych przez Internet, a także za pośrednictwem urzędu pocztowego, co jest dobrą wiadomością dla tych, którzy chcą otrzymać pieniądze do ręki.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi aż 15 000 zł.
 • Nowi klienci mogą uzyskać maksymalnie 12 500 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość rozłożenia spłaty na 4 do 50 rat.
 • Żeby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dowód osobisty i numer telefonu.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online. Niezbędne jest do tego potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego albo w urzędzie pocztowym.
 • Klienci pożyczkodawcy mogą liczyć na minimum formalności. Żeby otrzymać środki nie muszą okazywać nawet zaświadczenia o dochodach.
 • W przypadku wcześniejszej spłaty, SuperGrosz zwraca część odsetek i prowizji, jakie byłyby naliczone przy spłacie zgodnie z harmonogramem.

Wymagania

Wiek: od 21 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 6B
02-705 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 36,14% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 42 miesięcy, spłata w 42 ratach miesięcznych po 177,48 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 18.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 954,57 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 954,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 454,57 zł.

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Supergrosz – co to za firma pożyczkowa?

Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku o pożyczkę wiele osób chce najpierw zweryfikować nieznaną im firmę pożyczkową. W przypadku serwisu pożyczkowego Supergrosz.pl wszystko jest jasne.

Pożyczkodawca SuperGrosz Sp. z o. o. to spółka zarejestrowana w Warszawie. W serwisie w zakładce O nas znajdziesz kluczowe informacje o firmie, które potwierdzą, że działa uczciwie i rozwija się. Została założona w 2015 roku przez ekspertów z branży finansowej. Serwis pozwala na wnioskowanie o pożyczkę różnymi drogami – zarówno samodzielnie, czyli poprzez wysłanie wypełnionego formularza, jak i telefonicznie. W pierwszym przypadku cały proces weryfikowania klienta jest zautomatyzowany, aby pożyczkobiorca mógł jak najszybciej otrzymać odpowiedź.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Pożyczka na raty Super Grosz do 15000 zł

Super Grosz pożycza od 1000 do 15000 zł na okres od 4 do 50 miesięcy. Nowi klienci mogą pożyczyć maksymalnie 10000 zł. Serwis Supergrosz.pl niestety nie przewiduje darmowej pierwszej pożyczki.

Jednorazowo możesz mieć jedną aktywną pożyczkę Super Grosz – nie można kumulować rat kilku pożyczek. Jeśli decyzja pożyczkodawcy będzie odmowna, o kolejną pożyczkę można wnioskować dopiero po 30 dniach.

Pożyczkę można spłacić wcześniej. W odwrotnym przypadku, czyli podczas problemów finansowych uniemożliwiających spłatę, należy zadzwonić do konsultanta, aby ustalić plan działania.

Wymagania dla klientów

 • Polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

 • Ukończony 21. rok życia i nie więcej niż 80 lat

 • Zdolność finansowa do spłaty pożyczki w terminie

 • Pozytywna ocena zdolności kredytowej

 • Brak zaległości pieniężnych wobec firmy Super Grosz

Mimo że w umowie ramowej pożyczki SuperGrosz nie precyzuje, czy klient powinien mieć stałe dochody, warunkiem przyznania pożyczki jest dobra sytuacja finansowa. SuperGrosz deklaruje, że nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy. Pożyczkobiorca w formularzu może określić, że otrzymuje dochód nieudokumentowany. Klienci są weryfikowani w Biurze Informacji Kredytowej oraz w biurach informacji gospodarczej. Pożyczkodawca sprawdza, czy pożyczkobiorca nie ma innych zaległych zobowiązań.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA SUPERGROSZ.PL

Jak wziąć pożyczkę?

Bardzo łatwo. Wejdź na stronę Supergrosz.pl i wybierz kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Pod suwakami zobaczysz podsumowanie wyboru: kwotę prowizji, odsetek, wysokość raty, RRSO i całkowitą kwotę do spłaty. Akceptujesz wybór? Świetnie, kliknij zatem “Weź pożyczkę” i przejdź do wypełniania formularza.

Pierwszy etap to utworzenie konta w serwisie. Możesz to zrobić na dwa sposoby: wypełniając formularz lub logując się przez połączenie z kontem na portalu społecznościowym. Możesz połączyć się z Facebookiem lub mniej popularną Naszą Klasą.

Do utworzenia konta potrzebujesz swoich podstawowych danych osobowych, numeru i serii dowodu osobistego, adresu zamieszkania i zameldowania, jeśli się różnią. Na koniec pożyczkodawca pyta o sytuację życiową. Wnioskujący musi uzupełnić dane na temat stanu cywilnego, liczby osób na utrzymaniu, statusu zawodowego i miesięcznego dochodu netto.

Kolejnym etapem jest weryfikacja SMS. Otrzymany kod należy wpisać w prawidłowe pole. Następnie – w przypadku wybrania pożyczki na konto bankowe – czas na weryfikację tożsamości. Wystarczy skorzystać z darmowej i bezpiecznej aplikacji Konto X, dzięki której dane właściciela konta są błyskawicznie sprawdzane i porównywane z danymi we wniosku.

W zależności od sposobu weryfikacji:

 • pieniądze zostaną przelane na konto bankowe,

 • otrzymasz SMS z kodem, który należy podać w placówce Poczty Polskiej wraz z okazaniem dowodu osobistego.

Zalety pożyczek na raty Supergrosz

 • Pierwsza pożyczka aż do 10000 zł i do 15000 zł dla stałych klientów

 • Krótki formularz do wypełnienia

 • Promocje i rabaty dla wszystkich klientów

 • Firma nie wymaga zaświadczeń potwierdzających dochód

Wady pożyczek ratalnych Supergrosz

 • W serwisie zbyt często wyskakuje powiadomienie z opcją kontaktu telefonicznego

 • Brak darmowej pierwszej pożyczki

kontakt/adres:

SuperGrosz Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.supergrosz.pl

telefon/infolinia: (22) 130 01 11

e-mail: [email protected]

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Częste pytania:

Czy super grosz dzwoni do pracodawcy?

Odp.: Zwykle nie

Jakie są opinie na temat firmy?

Odp.: Dobre

Czy dostępna jest darmowa pożyczka?

Odp.: Niestety nie

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 21 lat

Czy dostępna jest oferta na raty?

Odp.: Tak