LendUp – opinie, warunki, kontakt, recenzja

Kolejny nieplanowany wydatek, czy brzmi to znajomo? Tak, takie sytuacje zdarzają się każdemu z nas. Nagle popsuła się pralka, a może lodówka? Okazało się, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa, a jego naprawa jest nieopłacalna i, o zgrozo, musisz kupić nowy? Skąd nagle uzyskać szybką pożyczkę długoterminową na większą sumę pieniędzy? Dzięki LendUp będziesz mógł zrealizować swoje nagłe wydatki i nie martwić się skąd uzyskać potrzebne pieniądze.

Oferta firmy LendUp:

Kwota
500 - 25 000 zł
Termin
36 miesięcy
Wiek
25 - 75 lat

Opis

LendUp to internetowy portal pożyczkowy, którego właścicielem jest PROFI CREDIT Polska S.A. Firma udziela długoterminowych pożyczek pozabankowych z terminem spłaty od 24 do 36 miesięcy. Żeby złożyć wniosek o udzielenie pożyczki nie trzeba okazywać żadnych zaświadczeń, wystarczą dane z dowodu osobistego.

 • Pożyczając w LendUp można liczyć na miesięczną ratę w wysokości już od 49 zł.
 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi nawet 25 000 zł.
 • Wypełnienie wniosku na platformie pożyczkodawcy zajmuje około 4 minut.
 • W przypadku kiedy pożyczkobiorca posiada zdolność kredytową, LendUp wysyła środki zaraz po zaakceptowaniu złożonego przez niego wniosku.
 • LendUp udziela pożyczek na dowolny cel – zakup sprzętu RTV/AGD, zakup samochodu, remont, wakacje, a nawet wydatki bieżące.
 • Przy spełnieniu dodatkowych warunków, pożyczkodawca daje możliwość odroczenia spłaty jednej raty, spłaty jednej raty punktami lub obniżenia o 50% dwóch rat.

Wymagania

Wiek: 25 – 75 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Profi Credit Polska S.A
ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291 Warszawa
Infolinia: 33 496 00 60 oraz 33 496 00 68

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny pożyczki udzielanej w kanale tradycyjnym: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 53,98%. Oprocentowanie stałe w skali roku – 18,29%. Na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 870 zł składają się: opłata przygotowawcza – 340 zł, prowizja pośrednika finansowego – 0 zł, prowizja pożyczkodawcy – 1 910 zł, odsetki – 2 620 zł. Pożyczka jest rozłożona na 42 miesięczne raty po 235 zł każda. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 870 zł.

Przykład reprezentatywny pożyczki udzielanej w kanale zdalnym: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 53,98%. Oprocentowanie stałe w skali roku – 18,29%. Na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 870 zł składają się: opłata przygotowawcza – 150 zł, prowizja pożyczkodawcy – 2 100 zł, odsetki – 2 620 zł. Pożyczka jest rozłożona na 42 miesięczne raty po 235 zł każda. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 870 zł.

Czym jest LendUp?

LendUp to internetowy portal, który udziela pożyczek, a jego właścicielem jest firma PROFI CREDIT Polska S.A. Dzięki LendUp, możesz uzyskać pożyczkę długoterminową, bez wychodzenia z domu, bowiem wszystko załatwisz przez Internet. Serwis ten, jest jednym z nowszych serwisów pożyczkowych. Cechuje się szybkością działania, rzetelnością, a co za tym idzie, klienci są zadowoleni z jego usług. Śmiało można stwierdzić, iż LendUp opinie ma nienaganne, więc na pewno warto bliżej przyjrzeć się jego ofercie.

Dzięki LendUp, nie musisz uzyskiwać masy zaświadczeń, z pracy czy z ZUSu. By móc złożyć wniosek o pożyczkę, wystarczy ci jedynie dowód osobisty. W LendUp przyznawalność pożyczki jest bardzo duża, a co najważniejsze, pożyczki udzielane są na dowolny cel, nieważne czy są to wakacje, a może miesięczne bieżące wydatki.

Dodatkowo w LendUp kontakt jest też prosty, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, musisz tylko na stronie internetowej zostawić swoje imię oraz numer telefonu, a doradca oddzwoni i postara się odpowiedzieć, na wszystkie nurtujące cię pytania. Na portalu, dostępna jest również zakładka „Pytania i odpowiedzi”, gdzie znajdziesz rozwiązanie najczęstszych wątpliwości dotyczących pożyczek.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ LENDUP

Długoterminowa pożyczka – LendUp daje możliwość rozłożenia spłaty na okres aż 36 miesięcy

Tak jak wspomnieliśmy już wyżej, LendUp udziela pożyczek długoterminowych. Minimalna kwota pożyczki, o którą możesz tu wnioskować wynosi 500 zł, a maksymalna kwota pożyczki to aż 10 000 złotych. To dość spora suma, dzięki której, można zrealizować swoje cele.

Termin spłaty pożyczki oscyluje między 24 a 36 miesiącami. Gdy zdecydujesz się na pożyczkę w LendUp, rata może wynosić nawet 49 zł. Przyznaj, że to bardzo mało!

Kiedy okazuje się, że spełniasz warunki uzyskania pożyczki i posiadasz zdolność kredytową pieniądze zostaną wypłacone ci zaraz po zaakceptowaniu złożonego przez ciebie wniosku. Wówczas gdy spełnisz pewne warunki masz szanse na odroczenie spłaty jednej raty, spłaty jednej raty za pomocą punktów, bądź obniżenia o całe 50% dwóch rat – to naprawdę bardzo korzystne warunki.

Po otrzymaniu pierwszej pożyczki automatycznie zostanie utworzone ci konto w serwisie LendUp, w tak zwanej Strefie klienta, gdzie będziesz mieć podgląd twoich zobowiązań.

Jakie warunki muszą spełniać klienci portalu?

LendUp – warunki otrzymania pożyczki długoterminowej:

 • wiek: 25 – 75 lat,
 • posiadanie obywatelstwa polskiego,
 • zamieszkiwanie na terytorium Polski,
 • posiadanie stałego źródła dochodów,
 • posiadanie na swoje dane numeru telefonu, adresu e-mail oraz aktualnego rachunku bankowego,
 • brak zaległości u innych,
 • brak negatywnej historii w rejestrach BIK, BIG, KBIG, KRD, ERIF,
 • zarejestrowanie się w serwisie LendUp.

Jak widać, w LendUp warunki są tak naprawdę podstawowe i proste do spełnienia. Niżej przedstawiamy wymagania które należy spełnić, by móc złożyć sam wniosek. To jedynie:

 1. Rejestracja w serwisie LendUp,
 2. Posiadanie aktualnych numeru telefonu oraz adresu e-mail,
 3. Posiadanie rachunku bankowego.

Sprawdź nasz ranking najlepszych pożyczek na rynku:

Kwota
500 - 20 000 zł
Termin
5 - 48 miesięcy
Wiek
18 - 99 lat

Opis

Provident to jedna z najstarszych pozabankowych instytucji finansowych w Polsce. Firma udziela pożyczek na okres 5, 12, 18, 24, 36, 48 miesięcy lub 60, 75, 90, 104 tygodni. Pośród produktów oferowanych przez pożyczkodawcę znajdują się pożyczki samoobsługowe i pożyczki z obsługą domową.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 20 000 zł.
 • Do złożenia wniosku o uzyskanie pożyczki wystarczy dowód osobisty.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online lub u doradcy klienta z którym można umówić się telefonicznie.
 • Ubiegając się o pożyczkę, środki można otrzymać nawet w weekend – na konto albo w gotówce.
 • Provident weryfikuje klientów w bazach dłużników, ale podchodzi do sytuacji każdego klienta indywidualnie.
 • W przypadku odrzucenia wniosku, kolejny można złożyć już po 7 dniach.
 • Klienci pożyczkodawcy mają możliwość skorzystania z okresowej przerwy w spłacie.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Provident Polska S.A.
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4311,20 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 311,20 zł (w tym: prowizja 93,36 zł, opłata przygotowawcza 0 zł, opłata za elastyczny plan spłat 217,84 zł, odsetki 0 zł), 11 równych rat miesięcznych w wysokości 359,27 zł, i ostatnia 12 rata w wysokości 359,23 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.02.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki „Dla Ciebie”.

Kwota
500 - 20 000 zł
Termin
61 dni - 48 miesięcy
Wiek
18 - 99 lat

Opis

Wonga to pozabankowa instytucja finansowa, która udziela pożyczek krótkoterminowych i na raty nawet do 20 000 zł. Znajduje się w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Firma szczegółowo informuje o wszystkich kosztach i dokładnie ocenia zdolność kredytową, dzięki czemu wszystko jest w pełni przejrzyste.

 • Klienci Wonga mogą liczyć na uzyskanie pożyczki 3 000 zł przy zerowym RRSO. Proponowany okres spłaty wynosi 61 dni.
 • Proces udzielania pożyczek odbywają się w 100% online.
 • Stali klienci mogą uzyskać środki również poprzez rozmowę telefoniczną z konsultantem.
 • Pożyczkę można otrzymać nawet na 48 miesięcy.
 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł, a okres spłaty 61 dni.
 • Wonga współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej i Biurami Informacji Gospodarczej.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Wonga.pl Sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D
02-593 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 0 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), pożyczka spłacana jednorazowo, okres kredytowania 61 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,99%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7213,09 zł, oprocentowanie zmienne 18,50%, całkowity koszt kredytu 2213,09 zł (w tym: kredytowana prowizja 63,50 zł, odsetki 2149,59 zł), 47 miesięcznych równych rat w kwocie 150,06 zł i ostatnia rata w wysokości 160,27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Niskie RRSO 20,99%” przeznaczona jest dla nowych klientów spełniających warunki określone w regulaminie dostępnym na stronie www.wonga.pl/dokumenty.

Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Kwota
1 000 - 30 000 zł
Termin
4 - 50 miesięcy
Wiek
21 - 99 lat

Opis

SuperGrosz należy do Aiqlabs Sp. z o.o. To pozabankowa instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Udziela pożyczek ratalnych przez Internet, a także za pośrednictwem urzędu pocztowego, co jest dobrą wiadomością dla tych, którzy chcą otrzymać pieniądze do ręki.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi aż 15 000 zł.
 • Nowi klienci mogą uzyskać maksymalnie 12 500 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość rozłożenia spłaty na 4 do 50 rat.
 • Żeby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dowód osobisty i numer telefonu.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online. Niezbędne jest do tego potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego albo w urzędzie pocztowym.
 • Klienci pożyczkodawcy mogą liczyć na minimum formalności. Żeby otrzymać środki nie muszą okazywać nawet zaświadczenia o dochodach.
 • W przypadku wcześniejszej spłaty, SuperGrosz zwraca część odsetek i prowizji, jakie byłyby naliczone przy spłacie zgodnie z harmonogramem.

Wymagania

Wiek: od 21 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 6B
02-705 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 36,14% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 42 miesięcy, spłata w 42 ratach miesięcznych po 177,48 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 18.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 954,57 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 954,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 454,57 zł.

Kwota
1 000 - 6 000 zł
Termin
3 miesiące
Wiek
21 - 75 lat

Opis

Zaplo to pozabankowa instytucja finansowa, która należy do grupy kapitałowej 4finance Group. Firma udziela szybkich pożyczek online, z terminem spłaty nawet do 3 miesięcy. Klienci wnioskujący o pożyczkę do kwoty 6 000 zł nie muszą okazywać żadnych zaświadczeń, wystarczy dowód osobisty.

 • Minimalna kwota o jaką można wnioskować w Zaplo wynosi 1 000 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość uzyskania pożyczki bez poręczeń i zabezpieczeń.
 • Pożyczkobiorcy mogą liczyć na indywidualne podejście i wysoką jakość usług.
 • Zaplo przelewa pieniądze już w 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Na szybki przelew mogą liczyć klienci, którzy posiadają rachunek bankowy w Alior Banku, Getin Banku, mBanku, Banku Millennium lub w PKO Banku Polskim.
 • Klienci Zaplo mają możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki o miesiąc, co jednak wiąże się z dodatkowymi opłatami.
 • Pożyczkodawca daje możliwość wcześniejszej spłaty, natomiast czytając opinie klientów można zauważyć, że zwleka ze zwrotem prowizji.

Wymagania

Wiek: 21 – 75 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KRD, KBIG oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Vivus Finance Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 132,40%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; stała stopa oprocentowania 15,7%, całkowity koszt pożyczki 447 zł (w tym: prowizja 368,16 zł, odsetki 78,84 zł); całkowita kwota do zapłaty 3 447 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach po 1 149 zł.

Kwota
1 000 - 70 000 zł
Termin
12 miesięcy - 10 lat
Wiek
18 - 99 lat

Opis

Kasa Stefczyka, a dokładniej Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa została założona w 1993 roku. Na ten moment jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce. Posiada prawie 400 placówek, gdzie obsługuje 900 000 klientów, pośród których są zarówno klienci indywidualni, jak i działalności gospodarcze. Oprócz rachunków i lokat w ofercie Kasy Stefczyka znajdują się różne rodzaje pożyczek, a w tym:

 • Pożyczka Gotówkowa – dla klientów, którzy posiadają rachunek płatniczy dostępna bez wychodzenia z domu. Udzielana na kwotę nawet 200 000 zł.
 • Pożyczka Zaratka – wyróżnia się zerową prowizją. Wniosek można złożyć online, w oddziale lub telefonicznie. Wstępna decyzja kredytowa jest dostępna już w 15 minut.
 • Pożyczka Fit – dedykowana klientom, którzy chcą skonsolidować dotychczasowe zobowiązania. Z możliwością odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60 dni.
 • Pożyczka na Nowe – dla klientów Kasy Stefczyka dostępna bez wychodzenia z domu. Wstępna decyzja już w 15 minut, a pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe miesięczne dochody
Historia kredytowa w BIK

Dane kontaktowe

SKOK im. Franciszka Stefczyka
ul. Legionów126-128
81-472 Gdynia

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,56%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 392,45 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 391,83. Całkowita kwota do zapłaty: 148 991,53 zł w tym odsetki: 53 991,53 zł.

Jak uzyskać pożyczkę w serwisie LendUp? Jak złożyć wniosek?

Na stronie internetowej LendUp, można przeczytać, że proces uzyskania pożyczki jest bardzo prosty i już w około 16 minut klient może otrzymać pieniądze na konto. Ale po kolei, jak złożyć wniosek?

Po pierwsze należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, gdzie dalej, po prawej stronie ukaże ci się zakładka, w której za pomocą suwaków, musisz ustawić sumę pieniędzy jaką chciałbyś pożyczyć. Gdy już to ustawisz, musisz podać swoje imię oraz numer telefonu.

Kiedy to uzupełnisz musisz kliknąć na jaki cel chcesz uzyskać środki i nacisnąć przycisk „Chcę pożyczkę”. Po wypełnieniu tych danych skontaktuje się z Tobą konsultant, który zapyta czy chcesz złożyć wniosek online przez internet, czy może z jego pomocą przez telefon. Ważną informacją jest fakt, iż jeśli zdecydujesz się na złożenie wniosku przez Internet będzie trwało to krócej.

Wypełnienie formularza trwa dosłownie chwilę, musisz uzupełnić tam podstawowe dane takie jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • adres zamieszkania i kraj urodzenia,
 • numer PESEL,
 • seria i numer dowodu osobistego.

Po uzupełnieniu tych danych, przechodząc dalej musisz dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł oraz przedstawić swoje źródło dochodów. Dalej pozostaje tylko czekać na decyzję kredytową.

Warto wspomnieć, że LendUp sprawdza informację kredytową w rejestrach BIK, BIG, KBIG, ERIF czy KRD. Jeśli wszystko będzie dobrze, zostaniesz poinformowany o pozytywnej decyzji kredytowej i pieniądze w ciągu kilku minut trafią na Twoje konto. Trzeba być dobrej myśli, LendUp przyznawalność pożyczek ma bardzo dobrą! Pieniądze można otrzymać również w weekend oraz w dni wolne od pracy. Czy to nie świetna informacja? Nie trzeba będzie czekać, aż do dnia roboczego.

Plusy pożyczki w LendUp

 • Wysoka kwota maksymalnej pożyczki – aż 10 000 zł
 • Możliwość rozłożenia spłaty na okres do 36 miesięcy
 • Przy składaniu wniosku online, spora oszczędność czasu
 • Wystarczy dowód osobisty, a dokładniej kilka dostępnych w nim danych
 • Ekspresowa decyzja kredytowa i wypłata środków na konto bankowe
 • Przelewy nawet w weekendy i święta
 • Pożyczka LendUp to formalności online – bez wychodzenia z domu

Minusy pożyczki w LendUp

 • Brak możliwości uzyskania pożyczki dla osób poniżej 25 roku życia
 • Weryfikacja historii kredytowej
 • Wymagane stałe źródło dochodów

SPRAWDŹ OFERTĘ NA LENDUP.PL