LendUp – opinie, warunki, kontakt, recenzja

Kolejny nieplanowany wydatek, czy brzmi to znajomo? Tak, takie sytuacje zdarzają się każdemu z nas. Nagle popsuła się pralka, a może lodówka? Okazało się, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa, a jego naprawa jest nieopłacalna i, o zgrozo, musisz kupić nowy? Skąd nagle uzyskać szybką pożyczkę długoterminową na większą sumę pieniędzy? Dzięki LendUp będziesz mógł zrealizować swoje nagłe wydatki i nie martwić się skąd uzyskać potrzebne pieniądze.

Oferta firmy LendUp:

Kwota
500 - 25 000 zł
Termin
24 - 36 miesięcy
Wiek
25 - 75 lat

Opis

LendUp to internetowy portal pożyczkowy, którego właścicielem jest PROFI CREDIT Polska S.A. Firma udziela długoterminowych pożyczek pozabankowych z terminem spłaty od 24 do 36 miesięcy. Żeby złożyć wniosek o udzielenie pożyczki nie trzeba okazywać żadnych zaświadczeń, wystarczą dane z dowodu osobistego.

 • Pożyczając w LendUp można liczyć na miesięczną ratę w wysokości już od 49 zł.
 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi nawet 25 000 zł.
 • Wypełnienie wniosku na platformie pożyczkodawcy zajmuje około 4 minut.
 • W przypadku kiedy pożyczkobiorca posiada zdolność kredytową, LendUp wysyła środki zaraz po zaakceptowaniu złożonego przez niego wniosku.
 • LendUp udziela pożyczek na dowolny cel – zakup sprzętu RTV/AGD, zakup samochodu, remont, wakacje, a nawet wydatki bieżące.
 • Przy spełnieniu dodatkowych warunków, pożyczkodawca daje możliwość odroczenia spłaty jednej raty, spłaty jednej raty punktami lub obniżenia o 50% dwóch rat.

Wymagania

Wiek: 25 – 75 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

Przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki – 3 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 119,42%. Oprocentowanie stałe w skali roku – 20,19%. Na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 5 064 zł składają się: opłata przygotowawcza – 340 zł, prowizja pośrednika finansowego – 403 zł, prowizja pożyczkodawcy – 2 257 zł, odsetki – 2 064 zł. Pożyczka jest rozłożona na 36 miesięcznych rat po 224 zł każda. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 8 064 zł.

Czym jest LendUp?

LendUp to internetowy portal, który udziela pożyczek, a jego właścicielem jest firma PROFI CREDIT Polska S.A. Dzięki LendUp, możesz uzyskać pożyczkę długoterminową, bez wychodzenia z domu, bowiem wszystko załatwisz przez Internet. Serwis ten, jest jednym z nowszych serwisów pożyczkowych. Cechuje się szybkością działania, rzetelnością, a co za tym idzie, klienci są zadowoleni z jego usług. Śmiało można stwierdzić, iż LendUp opinie ma nienaganne, więc na pewno warto bliżej przyjrzeć się jego ofercie.

Dzięki LendUp, nie musisz uzyskiwać masy zaświadczeń, z pracy czy z ZUSu. By móc złożyć wniosek o pożyczkę, wystarczy ci jedynie dowód osobisty. W LendUp przyznawalność pożyczki jest bardzo duża, a co najważniejsze, pożyczki udzielane są na dowolny cel, nieważne czy są to wakacje, a może miesięczne bieżące wydatki.

Dodatkowo w LendUp kontakt jest też prosty, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, musisz tylko na stronie internetowej zostawić swoje imię oraz numer telefonu, a doradca oddzwoni i postara się odpowiedzieć, na wszystkie nurtujące cię pytania. Na portalu, dostępna jest również zakładka „Pytania i odpowiedzi”, gdzie znajdziesz rozwiązanie najczęstszych wątpliwości dotyczących pożyczek.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ LENDUP

Długoterminowa pożyczka – LendUp daje możliwość rozłożenia spłaty na okres aż 36 miesięcy

Tak jak wspomnieliśmy już wyżej, LendUp udziela pożyczek długoterminowych. Minimalna kwota pożyczki, o którą możesz tu wnioskować wynosi 500 zł, a maksymalna kwota pożyczki to aż 10 000 złotych. To dość spora suma, dzięki której, można zrealizować swoje cele.

Termin spłaty pożyczki oscyluje między 24 a 36 miesiącami. Gdy zdecydujesz się na pożyczkę w LendUp, rata może wynosić nawet 49 zł. Przyznaj, że to bardzo mało!

Kiedy okazuje się, że spełniasz warunki uzyskania pożyczki i posiadasz zdolność kredytową pieniądze zostaną wypłacone ci zaraz po zaakceptowaniu złożonego przez ciebie wniosku. Wówczas gdy spełnisz pewne warunki masz szanse na odroczenie spłaty jednej raty, spłaty jednej raty za pomocą punktów, bądź obniżenia o całe 50% dwóch rat – to naprawdę bardzo korzystne warunki.

Po otrzymaniu pierwszej pożyczki automatycznie zostanie utworzone ci konto w serwisie LendUp, w tak zwanej Strefie klienta, gdzie będziesz mieć podgląd twoich zobowiązań.

Jakie warunki muszą spełniać klienci portalu?

LendUp – warunki otrzymania pożyczki długoterminowej:

 • wiek: 25 – 75 lat,
 • posiadanie obywatelstwa polskiego,
 • zamieszkiwanie na terytorium Polski,
 • posiadanie stałego źródła dochodów,
 • posiadanie na swoje dane numeru telefonu, adresu e-mail oraz aktualnego rachunku bankowego,
 • brak zaległości u innych,
 • brak negatywnej historii w rejestrach BIK, BIG, KBIG, KRD, ERIF,
 • zarejestrowanie się w serwisie LendUp.

Jak widać, w LendUp warunki są tak naprawdę podstawowe i proste do spełnienia. Niżej przedstawiamy wymagania które należy spełnić, by móc złożyć sam wniosek. To jedynie:

 1. Rejestracja w serwisie LendUp,
 2. Posiadanie aktualnych numeru telefonu oraz adresu e-mail,
 3. Posiadanie rachunku bankowego.

Sprawdź nasz ranking najlepszych pożyczek na rynku:

Kwota
300 - 20 000 zł
Termin
3 - 48 miesięcy
Wiek
18 - 99 lat

Opis

Provident to jedna z najstarszych pozabankowych instytucji finansowych w Polsce. Firma udziela pożyczek na okres 45, 60, 75, 90 i 104 tygodni z ratą tygodniową, a także na okres 3, 6, 12, 18, 24, 36, 48 miesięcy z ratą miesięczną. Pośród produktów oferowanych przez pożyczkodawcę znajdują się pożyczki samoobsługowe i pożyczki z obsługą domową.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 20 000 zł.
 • Do złożenia wniosku o uzyskanie pożyczki wystarczy dowód osobisty.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online lub u doradcy klienta z którym można umówić się telefonicznie.
 • Ubiegając się o pożyczkę, środki można otrzymać nawet w weekend – na konto albo w gotówce.
 • Provident weryfikuje klientów w bazach dłużników, ale podchodzi do sytuacji każdego klienta indywidualnie.
 • W przypadku odrzucenia wniosku, kolejny można złożyć już po 7 dniach.
 • Klienci pożyczkodawcy mają możliwość skorzystania z okresowej przerwy w spłacie.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Provident Polska S.A.
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 1000 zł (w tym: prowizja 480 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 480 zł, odsetki 0 zł), 24 równe raty miesięczne w wysokości 250 zł.

Kwota
1 000 - 15 000 zł
Termin
4 - 50 miesięcy
Wiek
21 - 99 lat

Opis

SuperGrosz należy do Aiqlabs Sp. z o.o. To pozabankowa instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Udziela pożyczek ratalnych przez Internet, a także za pośrednictwem urzędu pocztowego, co jest dobrą wiadomością dla tych, którzy chcą otrzymać pieniądze do ręki.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi aż 15 000 zł.
 • Nowi klienci mogą uzyskać maksymalnie 12 500 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość rozłożenia spłaty na 4 do 50 rat.
 • Żeby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dowód osobisty i numer telefonu.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online. Niezbędne jest do tego potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego albo w urzędzie pocztowym.
 • Klienci pożyczkodawcy mogą liczyć na minimum formalności. Żeby otrzymać środki nie muszą okazywać nawet zaświadczenia o dochodach.
 • W przypadku wcześniejszej spłaty, SuperGrosz zwraca część odsetek i prowizji, jakie byłyby naliczone przy spłacie zgodnie z harmonogramem.

Wymagania

Wiek: od 21 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 6B
02-705 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 133,22% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 367,43 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7 257,82 zł, w tym: prowizja 4 500,00 zł, odsetki 2 757,82 zł.

Kwota
1 000 - 10 000 zł
Termin
6 - 40 miesięcy
Wiek
21 - 75 lat

Opis

TAKTO Finanse to pozabankowa instytucja finansowa udzielająca długoterminowych pożyczek bez wychodzenia z domu. Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych i działa na rynku już od 2012 roku. Dużą wagę przykłada do obsługi i dopasowania pożyczki do potrzeb klienta.

 • Minimalna wysokość pożyczki w TAKTO Finanse wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 10 000 zł.
 • Okres spłaty to 40 miesięcy.
 • Aby uzyskać pożyczkę w TAKTO Finanse, wnioskodawca musi uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej.
 • TAKTO Finanse weryfikuje klientów w bazach dłużników, a w tym w BIG, BIK, ERIF, KRD i KBIG.
 • Przed zawarciem umowy udzielenia pożyczki niezbędna jest weryfikacja danych – za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub przy pomocy kuriera.
 • Klienci pożyczkodawcy nie mają możliwości zawieszenia spłaty, co oznacza, że zawsze muszą spłacać raty zgodnie z harmonogramem.
 • W przypadku braku terminowej spłaty, za czas opóźnienia pożyczkodawca nalicza dodatkowe odsetki.

Wymagania

Wiek: 21 do 75 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

TAKTO Finanse sp. z o.o.
ul. Szczytnicka 11
50-382 Wrocław

Przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki: 3500 zł; Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 243 zł; Całkowity koszt pożyczki: 6219 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9719 zł (Opłata prowizyjna: 2625 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 875 zł, Kwota odsetek: 2719 zł); Stopa oprocentowania: 20.5% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 109.36%

Kwota
1 000 - 25 000 zł
Termin
6 - 36 miesięcy
Wiek
20 - 80 lat

Opis

Asa Kredyt należy do Aasa Polska. Jest to pozabankowa instytucja finansowa, która w Polsce działa już od 2012 roku. Firma udziela pożyczek ratalnych klientom indywidualnym, a także osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 15 000 zł.
 • Firma nie udziela pożyczek krótkoterminowych. Spłata zobowiązania może zostać rozłożona na 36 rat.
 • Wniosek o pożyczkę można złożyć na stornie internetowej pożyczkodawcy. Ten zostanie rozpatrzony najszybciej jak to możliwe – nawet w 15 minut.
 • Żeby otrzymać pożyczkę wystarczy posiadać dowód osobisty. W szczególnych przypadkach pożyczkodawca prosi o okazanie dokumentu potwierdzającego wysokość zarobków.
 • W Asa Kredyt pieniądze można otrzymać na konto albo w urzędzie pocztowym (za okazaniem czeku GIRO).
 • Klienci pożyczkodawcy mają możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. W takim przypadku mogą liczyć na zwrot części prowizji, a także odsetek.

Wymagania

Wiek: 20 do 80 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł.

Kwota
3 000 - 60 000 zł
Termin
6 - 96 miesięcy
Wiek
23 - 70 lat

Opis

Smartney to pozabankowa instytucja pożyczkowa, która jest wpisana do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Firma udziela pożyczek z terminem spłaty od 6 do nawet 96 miesięcy.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 3 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki to aż 60 000 zł.
 • Z oferty pożyczek mogą skorzystać osoby pomiędzy 23. a 70. rokiem życia.
 • Na uzyskanie pożyczki mogą liczyć nawet te osoby, które nie posiadają stałej umowy.
 • Warunki spłaty, a w tym termin pożyczki, zależą od zdolności kredytowej i kwoty zobowiązania.
 • Smartney to jedna z niewielu firm pożyczkowych, która udziela pożyczek nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych w 100% online.
 • Wnioskując o uzyskanie pożyczki w Smartney, można liczyć na minimum formalności. Jedynym dokumentem, jaki trzeba okazać pożyczkodawcy jest dowód osobisty.
 • Firma cieszy się dobrą opinią, co z pewnością wyróżnia ją na tle konkurencji.
 • Minusem może być fakt, że weryfikuje klientów w bazach dłużników.

Wymagania

Wiek: 23 – 70 lat
Stałe miesięczne dochody
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Smartney Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł.

Jak uzyskać pożyczkę w serwisie LendUp? Jak złożyć wniosek?

Na stronie internetowej LendUp, można przeczytać, że proces uzyskania pożyczki jest bardzo prosty i już w około 16 minut klient może otrzymać pieniądze na konto. Ale po kolei, jak złożyć wniosek?

Po pierwsze należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, gdzie dalej, po prawej stronie ukaże ci się zakładka, w której za pomocą suwaków, musisz ustawić sumę pieniędzy jaką chciałbyś pożyczyć. Gdy już to ustawisz, musisz podać swoje imię oraz numer telefonu.

Kiedy to uzupełnisz musisz kliknąć na jaki cel chcesz uzyskać środki i nacisnąć przycisk „Chcę pożyczkę”. Po wypełnieniu tych danych skontaktuje się z Tobą konsultant, który zapyta czy chcesz złożyć wniosek online przez internet, czy może z jego pomocą przez telefon. Ważną informacją jest fakt, iż jeśli zdecydujesz się na złożenie wniosku przez Internet będzie trwało to krócej.

Wypełnienie formularza trwa dosłownie chwilę, musisz uzupełnić tam podstawowe dane takie jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • adres zamieszkania i kraj urodzenia,
 • numer PESEL,
 • seria i numer dowodu osobistego.

Po uzupełnieniu tych danych, przechodząc dalej musisz dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł oraz przedstawić swoje źródło dochodów. Dalej pozostaje tylko czekać na decyzję kredytową.

Warto wspomnieć, że LendUp sprawdza informację kredytową w rejestrach BIK, BIG, KBIG, ERIF czy KRD. Jeśli wszystko będzie dobrze, zostaniesz poinformowany o pozytywnej decyzji kredytowej i pieniądze w ciągu kilku minut trafią na Twoje konto. Trzeba być dobrej myśli, LendUp przyznawalność pożyczek ma bardzo dobrą! Pieniądze można otrzymać również w weekend oraz w dni wolne od pracy. Czy to nie świetna informacja? Nie trzeba będzie czekać, aż do dnia roboczego.

Plusy pożyczki w LendUp

 • Wysoka kwota maksymalnej pożyczki – aż 10 000 zł
 • Możliwość rozłożenia spłaty na okres do 36 miesięcy
 • Przy składaniu wniosku online, spora oszczędność czasu
 • Wystarczy dowód osobisty, a dokładniej kilka dostępnych w nim danych
 • Ekspresowa decyzja kredytowa i wypłata środków na konto bankowe
 • Przelewy nawet w weekendy i święta
 • Pożyczka LendUp to formalności online – bez wychodzenia z domu

Minusy pożyczki w LendUp

 • Brak możliwości uzyskania pożyczki dla osób poniżej 25 roku życia
 • Weryfikacja historii kredytowej
 • Wymagane stałe źródło dochodów

SPRAWDŹ OFERTĘ NA LENDUP.PL