Pożyczki przez telefon to alternatywa dla pożyczek online czy pożyczek branych w oddziałach. Podobnie jak pożyczki zaciągane przez internet, tak i szybkie pożyczki przez telefon, to bezpieczny i wygodny produkt finansowy. Przyznane w ramach pożyczki środki zostaną nam wypłacone błyskawicznie, a wypełnienie wniosku (pomoże w tym konsultant) nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.

Pożyczki telefoniczne – dla kogo są?

Obecnie z coraz większej ilości usług możemy korzystać bez wychodzenia z domu. Zakupy robimy online, w ten sam sposób możemy kupić bilety do kina, teatru czy zarezerwować wymarzoną wycieczkę. W dobie powszechnej cyfryzacji online dostępne są także pożyczki. Są jednak osoby, które nie mają dostępu do internetu lub wolą zaciągnąć pożyczkę z pomocą konsultanta. Odpowiedzią na ich potrzeby są właśnie pożyczki telefoniczne. Z jednej strony po ten rodzaj pożyczki sięgają klienci mający tradycyjne podejście do usług finansowych, z drugiej są to również ci, którzy obawiają się samodzielnego wypełniania wszystkich formalności.

Poniższe oferty online posiadają obecnie dużo lepszą przyznawalność niż opisywane pożyczki telefoniczne:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
finbo logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
200 - 12000 zł
NIEWiek: 20 - 75 latSPRAWDŹ
netcredit logo30 dni
550 - 5000 zł
TAK - do 500 zł (klik)Wiek: 20 - 70 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
vivus logoBez zaświadczeń o dochodach30 lub 61 dni
500 - 7500 zł
TAK - do 500 złWiek: 19 - 78 latSPRAWDŹ
kuki logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
200 - 15000 zł
NIEWiek: 20 - 75 latSPRAWDŹ
miloan logo30 dni
500 - 5000 zł
NIEWiek: 22 - 75 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
filarum logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
100 - 5000 zł
NIEWiek: 20 - 76 latSPRAWDŹ
viasms logo30 dni
100 - 4000 zł
NIEWiek: 20 - 72 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
polozyczka logo30 dni
500 - 8000 zł
NIEWiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
lendon logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
500 - 6000 zł
NIEWiek: 21 - 75 latSPRAWDŹ
smartpozyczka logo30 dni
600 - 8000 zł
NIEWiek: 19 - 73 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ
wonga logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
200 - 3000 zł
NIEWiek: od 18 latSPRAWDŹ
extraportfel logoBez zaświadczeń o dochodach30 dni
500 - 6000 zł
NIEWiek: 21 - 75 latSPRAWDŹ
pozyczkaplus logo30 - 45 dni
600 - 10000 zł
NIEWiek: 19 - 73 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ

Pożyczka na telefon od zaraz – jak ją uzyskać?

Rynek usług pozabankowych dotknęły w ostatnim czasie bardzo duże zmiany. Przyczyniły się do tego regulacje prawne, pojawienie się nowych firm i rozwój sektora online. Chociaż pożyczkę możemy zaciągnąć w 100% przez internet, to inne sposoby wnioskowania o finansowe wsparcie także cieszą się zainteresowaniem. Pożyczka na telefon, podobnie jak pożyczka online pozwala uzyskać pieniądze bez zbędnych formalności. Szybkie pożyczki niekiedy nie wiążą się nawet z koniecznością posiadania konta w banku. Jeśli chcemy skorzystać z takiej oferty musimy szukać firm, które nie wymagają od przyszłych pożyczkobiorców wykonania przelewu weryfikacyjnego. W sytuacji, gdy nie chcemy załatwiać formalności w trakcie rozmowy z konsultantem, pożyczkę na telefon weźmiemy korzystając z przeznaczonych do tego aplikacji mobilnych. Możemy również wysłać sms w treści którego należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy. Minusem tego rozwiązania jest konieczność oczekiwania na kontakt ze strony konsultanta.

Pożyczki telefoniczne udzielane są dokładnie na takich samych zasadach jak pożyczki online czy pożyczki po które poszlibyśmy do oddziału. Warunki, które musimy spełnić, by otrzymać pożyczkę również są do siebie zbliżone. Do tych najczęściej spotykanych zalicza się bycie osobą pełnoletnią, posiadanie numeru telefonu, maila i stałego adresu zamieszkania oraz regularnego i udokumentowanego dochodu. Konieczne może być także niefigurowanie w bazach dłużników, choć to, że w którejś z nich widniejemy, nie musi oznaczać, że nie dostaniemy pożyczki.

Pożyczki na telefon dotyczą zarówno popularnych chwilówek jak i pożyczek ratalnych. To, jaką kwotę zdecydujemy się pożyczyć i jaki wybierzemy okres spłaty, zależy tylko od nas. Co do zasady – umowa pożyczki zostaje zawarta właśnie podczas rozmowy z konsultantem.

Pożyczka przez telefon na dowód, bezpośrednio na konto

Największą zaletą pożyczki przez telefon jest łatwość i wygoda wnioskowania. Ponadto, przez cały proces ubiegania się o szybką pożyczkę możemy przejść korzystając jedynie z telefonu. Jak to wygląda w praktyce? Po pierwsze, musimy skontaktować się z wybraną firmą pożyczkową. Najlepiej przygotować sobie wcześniej dowód osobisty, gdyż zawarte w nim dane będziemy musieli przekazać konsultantowi. Po drugie, pracownik firmy pożyczkowej przyjmie nasz wniosek i dopełni wraz z nami wszystkich niezbędnych formalności. Wadą pożyczki przez telefon jest natomiast to, że możemy ubiegać się o nią jedynie w godzinach pracy pożyczkodawcy. Pamiętajmy, że nie wszystkie firmy pożyczkowe pracują również w weekendy, dlatego jeśli pieniędzy potrzebujemy na już, to nim złożymy wniosek, sprawdźmy kiedy zostanie on rozpatrzony. Jeśli wybrana przez nas firma pozabankowa świadczy usługi tylko w dni powszednie (takich podmiotów jest jednak coraz mniej), to wówczas lepszym rozwiązaniem jest pożyczka online, którą uzyskamy w całości przez internet.

Jeśli spełnimy stawiane przez pożyczkodawcę warunki, nastąpi zawarcie umowy. Gdy dostaniemy potwierdzenie, że pożyczka, którą wzięliśmy przez telefon została nam przyznana, otrzymamy pieniądze na konto. W przypadku niektórych firm (jeśli właśnie taką opcję wypłaty pożyczki wybierzemy) pieniądze będziemy mogli odebrać również w dowolnej placówce pocztowej.

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]
Pożyczki przez telefon – jak działają i gdzie otrzymać najlepsze oferty