Bancovo – opinie, warunki, kontakt, recenzja

Kiedy nie jesteś pewny, czy bank wyda pozytywną decyzję kredytową i udzieli ci zobowiązania, możesz skorzystać z oferty Bancovo. To platforma, dzięki której porównasz warunki i wymagania kredytodawców z tym, co oferują instytucje pozabankowe. Do tego możesz od razu złożyć wniosek i podpisać umowę. Na czym dokładnie to wszystko polega?

Oferta firmy Bancovo:

Kwota
1 000 - 200 000 zł
Termin
3 miesiące - 10 lat
Wiek
18 - 99 lat

Opis

Bancovo to popularna platforma, na której można znaleźć oferty banków i pozabankowych firm pożyczkowych. Umożliwia znalezienie ofert najlepszych pożyczek i kredytów na rynku, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

 • Z Bancovo można skorzystać zupełnie za darmo. Zaciągając pożyczkę za pośrednictwem platformy, jej koszt jest taki sam, jak u pożyczkodawcy.
 • Za pośrednictwem platformy można złożyć wniosek o udzielenie pożyczki w wysokości od 1 000 do 200 000 złotych.
 • Okres kredytowania może wynosić od 3 do 120 miesięcy.
 • W wielu przypadkach pieniądze na koncie są już w 15 minut.
 • Po wypełnieniu wniosku o udzielenie pożyczki, Bancovo nie przedstawia ofert reklamowych, a konkretne propozycje.
 • Na platformie Bancovo w łatwy sposób można porównać oferty banków i firm pożyczkowych.
 • Żeby zyskać dostęp do oferty pożyczkodawców wystarczy złożyć jeden wniosek, co pozwala zaoszczędzić czas i niepotrzebne nerwy.
 • Partnerami Bancovo są m.in. Alior Bank, TF Bank, Monevia, Hapi Pożyczki, Wonga, Smeo i Smartney.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.
ul. Tarasa Szewczenki 8
40 – 855 Katowice

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bancovo – co to za platforma i jakich posiada partnerów?

Bancovo jest pierwszą platformą, która daje pożyczkobiorcom dostęp zarówno do ofert banków i instytucji pozabankowych. Co najważniejsze, są to rzeczywiste oferty, dzięki którym jesteś w stanie zorientować się ile faktycznie wyniosą cię koszty uzyskania kredytu czy też pożyczki.

W 2018 roku, Bancovo w jednym z konkursów zostało uznane za najbardziej innowacyjny biznes. Oprócz tego należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i posiada Certyfikat Audytu Etycznego.  

W Bancovo, warunki, na jakie można liczyć są dość atrakcyjne. Zależy to jednak od oferty, jaką na dany moment przygotują pożyczkodawcy. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, że platforma daje nie tylko możliwość złożenia przez Internet wniosku, ale również dopełnienia wszelkich późniejszych formalności.

Patrząc na recenzje i komentarze na temat Bancovo, opinie jacy mają klienci tej instytucji są dość dobre, co w dużej mierze wynika właśnie z prostoty działania platformy i tego, że można korzystać z niej zupełnie za darmo. Przyznaj, że to wydaje się być całkiem sensowne.

W Bancovo przyznawalność jest całkiem duża, ale zależy to od sytuacji finansowej każdego pożyczkobiorcy oraz tego na ofertę od jakiego pożyczkodawcy się zdecyduje. Do jego partnerów należą m.in. Alior Bank, TF Bank, Kasa Stefczyka, SKOK Chmielewskiego, Monevia, Hapi Pożyczki, Wonga, Smeo, SuperGrosz oraz Smartney.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ BANCOVO

Kredyt lub pożyczka Bancovo – nawet do 200 tys. złotych!

Wiedząc już, że platforma Bankowo opinie ma bardzo dobre, warto przyjrzeć się temu, jakie oferuje Ci rozwiązania. Ponieważ współpracuje zarówno z bankami jak i instytucjami pożyczkowymi, można za jej pośrednictwem wziąć kredyt albo pożyczkę. Minimalna kwota zobowiązania to 1000 zł, natomiast maksymalna to aż 200 tys. złotych.

Tak jak w przypadku innych znanych platform, w Bancovo warunki na jakich możesz uzyskać kredyt albo pożyczkę możesz dopasować do swoich preferencji. Co do zasady, termin spłaty wynosi od 3 miesięcy, do nawet 10 lat. To z kolei przekłada się na względnie niskie raty.

Wspomnieliśmy, że w Bancovo przyznawalność jest całkiem spora, ale to zależy też od tego, czy decydujesz się na kredyt czy pożyczkę pozabankową.

Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku albo więcej informacji na temat oferty? W Bancovo kontakt jest ekspresowy. To sprawia, ze bez problemu uzyskasz wszelkie niezbędne Ci informacje do podpisania umowy online.

Pożyczka Bancovo – warunki jakie muszą spełniać pożyczkobiorcy zależą od wybranej oferty

Pożyczkę za pośrednictwem platformy mogą otrzymać klienci, którzy:

 • mają przynajmniej 18 lat,
 • posiadają stałe dochody,
 • posiadają zarejestrowany na siebie polski numer telefonu komórkowego,
 • posiadają konto bankowe,
 • mają ważny dowód osobisty – Bancovo nie uznaje przy składaniu wniosku paszportu ani prawa jazy,
 • jeśli chodzi o inne dokumenty, a w tym o zaświadczenie o dochodach, to czy będą potrzebne zależy od wybranej oferty pożyczkowej,
 • mieszkają na terytorium RP,
 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mają zdolność kredytową, co pożyczkodawca ocenia na podstawie danych podanych we wniosku,
 • akceptują warunki umowy,
 • prawidłowo za pośrednictwem platformy wypełnią wniosek.

Co powinieneś przygotować, żeby wypełnić wniosek? Jak to zrobić?

Z racji tego że Bancovo, kontakt zapewnia ekspresowy, w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz uzyskać szybką pomoc. Ta prawdopodobnie jednak nie będzie ci potrzebna, bowiem żeby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem platformy wystarczy wypełnić prosty wniosek.

Jeśli chodzi o to co powinieneś przygotować jeśli chciałbyś wziąć pożyczkę za pomocą platformy, przede wszystkim jest to dowód osobisty. Pod ręką miej numer PESEL, a także numery telefonu oraz konta bankowego.

Chcąc wziąć pożyczkę w Bancovo, musisz posiadać stałe źródło dochodów. Pamiętaj o tym, że nie zalicza się do nich 500 +. Tego typu świadczenia oczywiście są wliczane do dochodów, natomiast nie są uznawane jako dochód podstawowy.

To ile musisz zarabiać, żeby uzyskać pozytywną decyzję kredytową zależy od tego na jaką ofertę się zdecydujesz – najwyższych dochodów wymagają banki.

Przechodząc do tego jak wypełnić wniosek o pożyczkę, przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że można zrobić to w pełni poprzez internet. W 100% online później podpiszesz także umowę, co będzie dla ciebie bardzo wygodne. Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnego kodu, jaki platforma wyśle ci SMS-owo.

Wracając do wypełnienia wniosku, możesz zrobić to bezpośrednio za pomocą strony internetowej Bancovo lub za pośrednictwem Contact Center. Po wypełnieniu prostego formularza, będziesz mógł zalogować się w panelu klienta. Wystarczy do tego jedynie adres e-mail oraz numer telefonu.

Za pośrednictwem panelu klienta dokonasz reszty formalności i będziesz mógł wybrać najbardziej satysfakcjonującą cię ofertę.

Sprawdź nasz ranking najlepszych pożyczek na rynku:

Kwota
1 000 - 15 000 zł
Termin
4 - 50 miesięcy
Wiek
21 - 99 lat

Opis

SuperGrosz należy do Aiqlabs Sp. z o.o. To pozabankowa instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Udziela pożyczek ratalnych przez Internet, a także za pośrednictwem urzędu pocztowego, co jest dobrą wiadomością dla tych, którzy chcą otrzymać pieniądze do ręki.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi aż 15 000 zł.
 • Nowi klienci mogą uzyskać maksymalnie 12 500 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość rozłożenia spłaty na 4 do 50 rat.
 • Żeby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dowód osobisty i numer telefonu.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online. Niezbędne jest do tego potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego albo w urzędzie pocztowym.
 • Klienci pożyczkodawcy mogą liczyć na minimum formalności. Żeby otrzymać środki nie muszą okazywać nawet zaświadczenia o dochodach.
 • W przypadku wcześniejszej spłaty, SuperGrosz zwraca część odsetek i prowizji, jakie byłyby naliczone przy spłacie zgodnie z harmonogramem.

Wymagania

Wiek: od 21 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 6B
02-705 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Produkt promocyjny Pożyczka „Super promocja”

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 38,53% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 201,95 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 568,26 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 568,26 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 068,26 zł.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku niespełnienia warunków promocji (RRSO): 52,71% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 34 ratach miesięcznych po 201,95 zł rata, rata 35. w kwocie 1 962,62 zł, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 328,92 zł, w tym: prowizja 1 760,66 zł, odsetki 2 568,26 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 828,92 zł.

Produkt Pożyczka „Standard”

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 59,65% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 250,98 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 531,29 zł, w tym: prowizja 1 647,54 zł, odsetki 1 883,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 031,29 zł.

Kwota
500 - 20 000 zł
Termin
5 - 48 miesięcy
Wiek
18 - 99 lat

Opis

Provident to jedna z najstarszych pozabankowych instytucji finansowych w Polsce. Firma udziela pożyczek na okres 5, 12, 18, 24, 36, 48 miesięcy lub 60, 75, 90, 104 tygodni. Pośród produktów oferowanych przez pożyczkodawcę znajdują się pożyczki samoobsługowe i pożyczki z obsługą domową.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 20 000 zł.
 • Do złożenia wniosku o uzyskanie pożyczki wystarczy dowód osobisty.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online lub u doradcy klienta z którym można umówić się telefonicznie.
 • Ubiegając się o pożyczkę, środki można otrzymać nawet w weekend – na konto albo w gotówce.
 • Provident weryfikuje klientów w bazach dłużników, ale podchodzi do sytuacji każdego klienta indywidualnie.
 • W przypadku odrzucenia wniosku, kolejny można złożyć już po 7 dniach.
 • Klienci pożyczkodawcy mają możliwość skorzystania z okresowej przerwy w spłacie.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Provident Polska S.A.
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 1000 zł (w tym: prowizja 480 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 480 zł, odsetki 0 zł), 24 równe raty miesięczne w wysokości 250 zł.

Kwota
1 000 - 10 000 zł
Termin
12 - 36 miesięcy
Wiek
21 - 99 lat

Opis

_

Wymagania

Wiek: 21 – 99 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

CAPITAL SERVICE S.A.
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

Przykład reprezentatywny

CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 2400 zł na okres 24 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 714.80 zł, ODSETKI: 544,93 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3659,73 zł, RRSO: 54,6%, pierwsza RATA 207,52 zł, Ilość rat 24.

Kwota
1 000 - 25 000 zł
Termin
6 - 36 miesięcy
Wiek
20 - 80 lat

Opis

Asa Kredyt należy do Aasa Polska. Jest to pozabankowa instytucja finansowa, która w Polsce działa już od 2012 roku. Firma udziela pożyczek ratalnych klientom indywidualnym, a także osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 25 000 zł.
 • Firma nie udziela pożyczek krótkoterminowych. Spłata zobowiązania może zostać rozłożona na 36 rat.
 • Wniosek o pożyczkę można złożyć na stornie internetowej pożyczkodawcy. Ten zostanie rozpatrzony najszybciej jak to możliwe – nawet w 15 minut.
 • Żeby otrzymać pożyczkę wystarczy posiadać dowód osobisty. W szczególnych przypadkach pożyczkodawca prosi o okazanie dokumentu potwierdzającego wysokość zarobków.
 • W Asa Kredyt pieniądze można otrzymać na konto albo w urzędzie pocztowym (za okazaniem czeku GIRO).
 • Klienci pożyczkodawcy mają możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. W takim przypadku mogą liczyć na zwrot części prowizji, a także odsetek.

Wymagania

Wiek: 20 do 80 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Aasa Standard – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 6 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy 48,12%. Rata miesięczna od 297,58 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4 518,69 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2 124,69 zł, prowizja 2 394,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 518,69 zł. Stan na dzień 15.12.2022 r.

Aasa z Pakietem Korzyści – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 9 900 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 48,12%. Rata miesięczna od 491,00 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7 455,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 3 505,77 zł, prowizja 3 950,10 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 17355,87 zł. Stan na dzień 15.12.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 3 600,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.

Kwota
3 000 - 60 000 zł
Termin
6 - 96 miesięcy
Wiek
23 - 70 lat

Opis

Smartney to pozabankowa instytucja pożyczkowa, która jest wpisana do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Firma udziela pożyczek z terminem spłaty od 6 do nawet 96 miesięcy.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 3 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki to aż 60 000 zł.
 • Z oferty pożyczek mogą skorzystać osoby pomiędzy 23. a 70. rokiem życia.
 • Na uzyskanie pożyczki mogą liczyć nawet te osoby, które nie posiadają stałej umowy.
 • Warunki spłaty, a w tym termin pożyczki, zależą od zdolności kredytowej i kwoty zobowiązania.
 • Smartney to jedna z niewielu firm pożyczkowych, która udziela pożyczek nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych w 100% online.
 • Wnioskując o uzyskanie pożyczki w Smartney, można liczyć na minimum formalności. Jedynym dokumentem, jaki trzeba okazać pożyczkodawcy jest dowód osobisty.
 • Firma cieszy się dobrą opinią, co z pewnością wyróżnia ją na tle konkurencji.
 • Minusem może być fakt, że weryfikuje klientów w bazach dłużników.

Wymagania

Wiek: 23 – 70 lat
Stałe miesięczne dochody
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Smartney Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,20%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 24 771,42 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 636,87 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 21 865,45 zł (w tym: prowizja 3 520,02 zł, odsetki 18 345,43 zł), 77 miesięcznych równych rat po 597,59 zł, ostatnia rata wyrównująca 622,44 zł.

Oferta produktowa „Korzystna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 3 000 zł do 50 000 zł, zawieranej na okres od 6 do 60 miesięcy, za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 39,55%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 845,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 545,03 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 6 699,30 zł (w tym: prowizja 2 708,56 zł, odsetki 3 990,74 zł), 43 miesięczne równe raty po 353,21 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,00 zł.

Zalety oferty Bancovo

Bancovo niewątpliwie jest najpopularniejszą platformą, która daje możliwość złożenia wniosku i podpisania umowy z pożyczkodawcą w 100 % online. Jeśli zależy ci na uzyskaniu atrakcyjnych warunków, pomyśl o tym, czy nie warto z niej skorzystać, bowiem nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami, a pozwala wybrać najlepszą z możliwych ofert na rynku.

Ponieważ maksymalna kwota, jaką można uzyskać za pośrednictwem platformy to aż 200 tys. złotych i to nawet dla nowych klientów. Środki można dostać na dowolny cel. Pożyczkę za pośrednictwem platformy mogą dostać nawet osoby z negatywną historią kredytową. Chociaż partnerzy Bancovo weryfikują klientów w BIK, część z nich akceptuje negatywne wpisy.

Podsumowując, oferta Bancovo ma następujące zalety:

 • Nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
 • Jeden wniosek otwiera wiele możliwości.
 • Spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat.
 • Maksymalna kwota kredytu to aż 200 tys. złotych.
 • Można wnioskować o niego w 100% online.
 • Jeśli w grę wchodzi pożyczka Bancovo, pieniądze można mieć na koncie już w 15 minut.
 • Wniosek jest prosty i wymaga podania jedynie podstawowych danych,
 • Na platformie nie znajdują się reklamy, a konkretne oferty banków, SKOK-ów i firm pożyczkowych.
 • Bancovo współpracuje z najlepszymi instytucjami finansowymi, a w tym z Alior Bankiem, Monevią i Smartney.

Wady oferty Bancovo

Ponieważ Bancovo współpracuje nie tylko z instytucjami kredytowymi, ale również z bankami, często ma dość duże wymagania. Przede wszystkim wymaga stałego źródła dochodów. To ile konkretnie musisz zarabiać żeby otrzymać zobowiązanie zależy od wybranej przez ciebie oferty.

Wadą dla niektórych klientów Bancovo może być to, że platforma dla różnych kwot określa różne okresy kredytowania. Dla przykładu, jeśli chcesz pożyczyć 5 tys. złotych, spłatę pożyczki będziesz musiał rozłożyć przynajmniej na 24 miesiące. Kiedy chciałbyś wziąć 50 tys. złotych, okres kredytowania musi wynosić przynajmniej 60 tys., podobnie jak przy maksymalnej kwocie pożyczki.

Podsumowując, oferta Bancovo ma następujące wady:

 • Żeby otrzymać pożyczkę trzeba mieć stałe źródło dochodów.
 • Przy złożeniu wniosku świadczenia takie jak 500+ wliczają się do dochodu, natomiast nie mogą zostać uznane jako dochód podstawowy.
 • Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF.
 • Nie ma w niej typowych chwilówek, a jedynie pożyczki z minimalnym okresem kredytowania wynoszącym 3 miesiące.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA BANCOVO.PL