Citi Handlowy – Kredyt gotówkowy – Kalkulator kredytowy – Opinie

Kredyty gotówkowe w Banku Citi Handlowy – analiza oferty kredytów/pożyczek gotówkowych

W ofercie banku Citi Handlowy znaleźć można propozycje kredytowe dla obecnych i nowych klientów, a także opcje specjalne, zróżnicowane pod względem warunków oraz zasad przyznawania środków.

Najlepsze kredyty gotówkowe w ofercie Citi Handlowego:

Kwota
1 000 - 150 000 zł
Termin
1 dzień - 96 miesięcy
RRSO
13,03 %
Oprocentowanie
9,99 %
Prowizja
%

Opis

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A oraz Citibank (Poland) S.A. Zajmuje się bankowością detaliczną, korporacyjną i inwestycyjną. Oferuje usługi maklerskie, ubezpieczeniowe, wymiany walut i wiele innych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Pośród produktów przygotowanych przez Citi Handlowy znajdują się korzystne pożyczki i kredyty gotówkowe, a w tym:

 • Pożyczka gotówkowa – dostępna w 100% przez Internet, dla nowych klientów. Nawet do 150 000 zł dodatkowej gotówki.
 • Pożyczka konsolidacyjna – dedykowana klientom, którzy zamiast kilku rat chcą płacić jedną, mniejszą. Z możliwością otrzymania dodatkowej gotówki. Okres spłaty nawet do 10 lat.
 • Pożyczka z Karty – nie wymaga dodatkowej weryfikacji kredytowej. Dostępna dla wybranych posiadaczy karty kredytowej, bez kontaktu z doradcą.
 • Pożyczka do Karty – dostępna w 100% przez Internet, przy minimalnej liczbie formalności. Również dla wybranych posiadaczy karty kredytowej.

Wymagania

Wiek: 18 – 80 lat
Stałe miesięczne dochody
Wyciąg z konta za 3 msc

Dane kontaktowe

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,03%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 37 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 49 754,42 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 12 754,42 zł (w tym: prowizja 2 035,00 zł, odsetki 10 719,42 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 829,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 843,42 zł.

Oferta kredytowa w Citi Handlowy

Bank przygotował dość szeroki katalog, z którego skorzystać mogą różni klienci. Warto zaznaczyć, że pożyczki udzielane są nie tylko na konto, ale również na karty. Jednak po kolei. Na początku należy omówić standardowy kredyt gotówkowy w banku Citi Handlowy.

Udzielana jest ona na dowolny cel i, jak można przeczytać na stronie internetowej, proces starania się o pożyczkę może zostać przeprowadzony w domu, bez zbędnych formalności. Klienci mogą skorzystać z internetowego formularza, w którym podają między innymi swoje dane, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL. Na jego podstawie, udzielana jest wstępna decyzja kredytowa.

Kolejnym krokiem okaże się telefon od konsultanta. W trakcie rozmowy, ustalane są warunki kredytu gotówkowego, spisywana jest także umowa. Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, dochodzi do zawarcia umowy, a środki zostają przelane na wskazane konto bankowe.

Pożyczka przyznawana jest na kwotę do 150 tysięcy złotych na dowolny cel. Okres kredytowania wynieść może nawet do 8 lat. Jak już zostało wspomniane, umowa zawierana jest telefonicznie, jednak istnieje możliwość przeprowadzenia tego online. Na podobnej zasadzie mogą zostać przesłane niezbędne dokumenty dochodowe. Bank umożliwia także wykupienia ubezpieczenia spłaty pożyczki (program „Bezpieczna Rata”). RRSO kredytu gotówkowego w Citi Handlowym wynosi 10,60%.

Nie jest to oczywiście jedyna oferta pożyczkowa. Bank przygotował również propozycję dla nowych klientów, który starają się o pierwszy kredyt gotówkowy. Jest to oferta bez prowizji, z oprocentowaniem zmiennym i RRSO wynoszącym 9,40%. Okres spłaty wynosi od 12 do 24 miesięcy, a wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynieść może 150 tysięcy złotych.

W ofercie banku Citi Handlowym znajduje się również pożyczka na kartę kredytową. Jej wysokość wynieść może od 500 złotych do wysokości limitu posiadanej karty. Co ważne, wszystko można zrobić samodzielnie, bez kontaktu z doradcą. Wystarczy przelać określoną kwotę na swój rachunek bankowy, a następnie spłacać to jak normlaną pożyczkę.

W przypadku posiadania konta w Citi Handlowym, pieniądze są dostępne od razu. Przelew na pozostałe rachunki realizowany jest w przeciągu jednego dnia roboczego. To klient wybiera wysokość i liczbę rat (od 6 do 60). Warto pamiętać, że pożyczona kwota pomniejsza dostępny limit kredytowy. Oprocentowanie takiej pożyczki wynosi 10%, a RRSO 18%. Odsetki są liczone od malejącego kapitału pozostałego do spłaty.

Największą zaletą oferty jest prosta procedura uzyskania pożyczki. Wszystko odbywa się online, bez kontaktu z doradcą i bez konieczności przedstawiania dokumentów dochodowych. Środki można pozyskać za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile, bankowości elektronicznej Citibank Online, a także linka w przesłanej wiadomości SMS.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że bank Citi Handlowy oferuje kredyt w rachunku płatniczym. Jest to tak zwana linia kredytowa (pożyczkowa), czyli dodatkowe pieniądze na koncie, z których można skorzystać w dowolnym momencie. Kredyt udzielany jest bez zabezpieczeń i poręczycieli. Jeśli linia będzie wykorzystywana jedynie przez 7 dowolnych dni w miesiącu, oprocentowanie wyniesie 0%. Każda wpłata środków na konto odnawia limit. W ciągu pierwszego roku korzystania z linii, prowizja wynosi 0 zł, a w następnych latach 1,75% wysokości limitu w przypadku konta Citikonto oraz 1% wysokości limitu dla kont Citi Priority, Citigold oraz Citigold Private Client.

Najlepsze kredyty gotówkowe wszystkich banków:

Kwota
500 - 20 000 zł
Termin
5 - 48 miesięcy
RRSO
56,41 %
Oprocentowanie
18,50 %
Prowizja
%

Opis

Provident to jedna z najstarszych pozabankowych instytucji finansowych w Polsce. Firma udziela pożyczek na okres 5, 12, 18, 24, 36, 48 miesięcy lub 60, 75, 90, 104 tygodni. Pośród produktów oferowanych przez pożyczkodawcę znajdują się pożyczki samoobsługowe i pożyczki z obsługą domową.

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 500 zł.
Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 20 000 zł.
Do złożenia wniosku o uzyskanie pożyczki wystarczy dowód osobisty.
Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online lub u doradcy klienta z którym można umówić się telefonicznie.
Ubiegając się o pożyczkę, środki można otrzymać nawet w weekend – na konto albo w gotówce.
Provident weryfikuje klientów w bazach dłużników, ale podchodzi do sytuacji każdego klienta indywidualnie.
W przypadku odrzucenia wniosku, kolejny można złożyć już po 7 dniach.
Klienci pożyczkodawcy mają możliwość skorzystania z okresowej przerwy w spłacie.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Provident Polska S.A.
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,41%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 8479,01 zł, oprocentowanie stałe 18,50%, całkowity koszt kredytu 2979,01 zł (w tym: prowizja 482 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 1 124,69 zł, odsetki 1332,32 zł), 23 miesięcznych równych rat w wysokości 353,30 zł, ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 353,11 zł.

Kwota
1 000 - 30 000 zł
Termin
4 - 50 miesięcy
RRSO
36,14 %
Oprocentowanie
18,5 %
Prowizja
%

Opis

SuperGrosz należy do Aiqlabs Sp. z o.o. To pozabankowa instytucja finansowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Udziela pożyczek ratalnych przez Internet, a także za pośrednictwem urzędu pocztowego, co jest dobrą wiadomością dla tych, którzy chcą otrzymać pieniądze do ręki.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi aż 30 000 zł.
 • Nowi klienci mogą uzyskać maksymalnie 12 500 zł.
 • Pożyczkodawca daje możliwość rozłożenia spłaty na 4 do 50 rat.
 • Żeby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dowód osobisty i numer telefonu.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć online. Niezbędne jest do tego potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego albo w urzędzie pocztowym.
 • Klienci pożyczkodawcy mogą liczyć na minimum formalności. Żeby otrzymać środki nie muszą okazywać nawet zaświadczenia o dochodach.
 • W przypadku wcześniejszej spłaty, SuperGrosz zwraca część odsetek i prowizji, jakie byłyby naliczone przy spłacie zgodnie z harmonogramem.

Wymagania

Wiek: od 21 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 6B
02-705 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 36,14% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 42 miesięcy, spłata w 42 ratach miesięcznych po 177,48 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 18.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 954,57 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 954,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 454,57 z.

Kwota
1 000 - 70 000 zł
Termin
12 miesięcy - 10 lat
RRSO
11,56 %
Oprocentowanie
10,9 %
Prowizja
%

Opis

Kasa Stefczyka, a dokładniej Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa została założona w 1993 roku. Na ten moment jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce. Posiada prawie 400 placówek, gdzie obsługuje 900 000 klientów, pośród których są zarówno klienci indywidualni, jak i działalności gospodarcze. Oprócz rachunków i lokat w ofercie Kasy Stefczyka znajdują się różne rodzaje pożyczek, a w tym:

 • Pożyczka Gotówkowa – dla klientów, którzy posiadają rachunek płatniczy dostępna bez wychodzenia z domu. Udzielana na kwotę nawet 200 000 zł.
 • Pożyczka Zaratka – wyróżnia się zerową prowizją. Wniosek można złożyć online, w oddziale lub telefonicznie. Wstępna decyzja kredytowa jest dostępna już w 15 minut.
 • Pożyczka Fit – dedykowana klientom, którzy chcą skonsolidować dotychczasowe zobowiązania. Z możliwością odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60 dni.
 • Pożyczka na Nowe – dla klientów Kasy Stefczyka dostępna bez wychodzenia z domu. Wstępna decyzja już w 15 minut, a pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia.

Wymagania

Wiek: od 18 lat
Stałe miesięczne dochody
Historia kredytowa w BIK

Dane kontaktowe

SKOK im. Franciszka Stefczyka
ul. Legionów126-128
81-472 Gdynia

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,56%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 392,45 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 391,83. Całkowita kwota do zapłaty: 148 991,53 zł w tym odsetki: 53 991,53 zł.

Kwota
1 000 - 10 000 zł
Termin
12 - 36 miesięcy
RRSO
48,69 %
Oprocentowanie
20,5 %
Prowizja
%

Opis

_

Wymagania

Wiek: 21 – 99 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

CAPITAL SERVICE S.A.
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 4800 zł na okres 30 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 1666,34 zł, ODSETKI: 1234,32 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 7700,66 zł, RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA: 48,69%, Ilość rat 30.

Kwota
1 000 - 25 000 zł
Termin
6 - 36 miesięcy
RRSO
45,68 %
Oprocentowanie
18,5 %
Prowizja
%

Opis

Asa Kredyt należy do Aasa Polska. Jest to pozabankowa instytucja finansowa, która w Polsce działa już od 2012 roku. Firma udziela pożyczek ratalnych klientom indywidualnym, a także osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 • Minimalna wysokość pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 25 000 zł.
 • Firma nie udziela pożyczek krótkoterminowych. Spłata zobowiązania może zostać rozłożona na 36 rat.
 • Wniosek o pożyczkę można złożyć na stornie internetowej pożyczkodawcy. Ten zostanie rozpatrzony najszybciej jak to możliwe – nawet w 15 minut.
 • Żeby otrzymać pożyczkę wystarczy posiadać dowód osobisty. W szczególnych przypadkach pożyczkodawca prosi o okazanie dokumentu potwierdzającego wysokość zarobków.
 • W Asa Kredyt pieniądze można otrzymać na konto albo w urzędzie pocztowym (za okazaniem czeku GIRO).
 • Klienci pożyczkodawcy mają możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. W takim przypadku mogą liczyć na zwrot części prowizji, a także odsetek.

Wymagania

Wiek: 20 do 80 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Aasa Standard – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 2500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,68%. Rata miesięczna od 121,47 zł. Roczna stopa oprocentowania 18.50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 1789,04 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 791,54 zł, prowizja 997,50 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 4289,04 zł.

Kalkulator kredytowy Citi Handlowy

Przed podjęciem decyzji o wysłaniu wniosku kredytowego, należy dokładnie zaznajomić się z warunkami pożyczki, a także przeprowadzić symulację jej spłaty. Pomony w tym okaże się specjalny kalkulator kredytu w Citi Handlowym. Jest to proste narzędzie, w którym należy wskazać między innymi wysokość kredytu, liczbę rat, oprocentowania, a także opłaty dodatkowe. Na podstawie tych danych, obliczany jest rzeczywisty koszt pożyczki, a także wysokość raty.

Kredyt gotówkowy w Citi Hanldowym – opinie

Klienci chwalą ofertę banku za dostęp do wielu ciekawych opcji kredytowych, przygotowanych zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Ciekawie prezentują się również oferty kredytu na kartę i linii kredytowej. Jednocześnie wskazują oni na chwilami skomplikowane warunki i zapisy związane z oprocentowaniem oraz sposobem spłaty zadłużenia. Wszystko to sprawia, że warto dokładnie zaznajomić się ze wszystkim zapisami.