Kredyty gotówkowe w Banku Citi Handlowy – analiza oferty kredytów/pożyczek gotówkowych

W ofercie banku Citi Handlowy znaleźć można propozycje kredytowe dla obecnych i nowych klientów, a także opcje specjalne, zróżnicowane pod względem warunków oraz zasad przyznawania środków.

Najlepsze kredyty gotówkowe w ofercie Citi Handlowego:

FirmaInformacjeSzczegóły ofertyRRSOWymagania 
citi bankSzybki proces. Wypełnienie wniosku online w kilka minut
Decyzja oraz zawarcie umowy bez wychodzenia z domu
Limity: do 150 000 zł
Okres spłaty: do 96 msc
9,65%Wiek: 18 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody
Wyciąg z konta za 3 msc
SPRAWDŹ

Najlepsze kredyty gotówkowe pozostałych banków:

FirmaInformacjeSzczegóły ofertyRRSOWymagania 
smartney logo100% online
Bez dokumentów
Niskie %, wysokie kwoty
Limity: 3 000 - 60 000 zł
Okres spłaty: 24 - 60 msc
15,38%Wiek: 23 - 70 lat
Stałe miesięczne dochody
SPRAWDŹ
bancovo logo100% online
Wstępna decyzja przez telefon
Kredyty oraz pożyczki na dowolny cel
Limity: 500 - 200 000 zł
Okres spłaty: 2 msc - 10 lat
9,59%Wiek: 18 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody min. 500 zł
SPRAWDŹ
santander bankSzybka decyzja kredytowa –
wypłata gotówki nawet w 1 dzień
Minimum formalności
Limity: do 300 000 zł
Okres spłaty: do 120 msc
11,18%Wiek: 28 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody min. 2500 zł
SPRAWDŹ
alior bankPożyczka na selfie
Bezpieczna i prosta identyfikacja tożsamości aparatem w telefonie
Zdalne zawarcie umowy
Dla nowych i obecnych klientów
Limity: 500 - 150 000 zł
Okres spłaty: 3 - 120 msc
16,74%Wiek: 18 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody min. 500 zł
SPRAWDŹ
Pożyczka online
Wniosek dostępny 24h/7
Szybka wypłata
0 zł za wcześniejszą spłatę
Limity: 1000 - 180 000 zł
Okres spłaty: 2 - 96 msc
13,05%Wiek: 18 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody
Wyciąg z konta za 3 msc
SPRAWDŹ
santanderconsumerMistrzowski Kredyt Gotówkowy
Oferta dla nowych klientów
Limity: 6 000 - 35 000 zł
Okres spłaty: do 60 msc
9,90%Wiek: 18 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody min. 2500 zł
Min. 5 msc historii kredytowej w BIK
SPRAWDŹ
santander bankProwizja 0% w promocji
Wypłata gotówki nawet w 1 dzień
Minimum formalności
Limity: do 30 000 zł
Okres spłaty: do 120 msc
7,44%Wiek: 28 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody min. 2500 zł
SPRAWDŹ
tfbank logoMinimum formalności
Długi okres kredytowania
Niskie koszty
Przejrzyste warunki
Limity: 1500 - 80 000 zł
Okres spłaty: 1 - 9 lat
18,43%Wiek: 22 - 74 lat
Stałe miesięczne dochody min. 2000 zł
SPRAWDŹ
bank bgż bnp paribasKredyt bez wychodzenia z domu
Kredyt na dowolny cel
Stała rata
Limity: do 200 000 zł
Okres spłaty: 6 msc - 10 lat
12,40%Wiek: 18 - 75 lat
Stałe miesięczne dochody min. 1500 zł
SPRAWDŹ
alior bankPożyczka z Mikrokosztami
Za każdy pożyczony 1000 zł średnio 6 złotych miesięcznie
Środki nawet w 1 dzień
Bez poręczycieli i zabezpieczeń
Możliwość konsolidacji kredytów
Limity: 500 - 70 000 zł
Okres spłaty: 48 - 60 msc
13,65%Wiek: 18 - 80 lat
Stałe miesięczne dochody min. 500 zł
SPRAWDŹ

Oferta kredytowa w Citi Handlowy

Bank przygotował dość szeroki katalog, z którego skorzystać mogą różni klienci. Warto zaznaczyć, że pożyczki udzielane są nie tylko na konto, ale również na karty. Jednak po kolei. Na początku należy omówić standardowy kredyt gotówkowy w banku Citi Handlowy.

Udzielana jest ona na dowolny cel i, jak można przeczytać na stronie internetowej, proces starania się o pożyczkę może zostać przeprowadzony w domu, bez zbędnych formalności. Klienci mogą skorzystać z internetowego formularza, w którym podają między innymi swoje dane, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL. Na jego podstawie, udzielana jest wstępna decyzja kredytowa.

Kolejnym krokiem okaże się telefon od konsultanta. W trakcie rozmowy, ustalane są warunki kredytu gotówkowego, spisywana jest także umowa. Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, dochodzi do zawarcia umowy, a środki zostają przelane na wskazane konto bankowe.

Pożyczka przyznawana jest na kwotę do 150 tysięcy złotych na dowolny cel. Okres kredytowania wynieść może nawet do 8 lat. Jak już zostało wspomniane, umowa zawierana jest telefonicznie, jednak istnieje możliwość przeprowadzenia tego online. Na podobnej zasadzie mogą zostać przesłane niezbędne dokumenty dochodowe. Bank umożliwia także wykupienia ubezpieczenia spłaty pożyczki (program „Bezpieczna Rata”). RRSO kredytu gotówkowego w Citi Handlowym wynosi 10,60%.

Nie jest to oczywiście jedyna oferta pożyczkowa. Bank przygotował również propozycję dla nowych klientów, który starają się o pierwszy kredyt gotówkowy. Jest to oferta bez prowizji, z oprocentowaniem zmiennym i RRSO wynoszącym 9,40%. Okres spłaty wynosi od 12 do 24 miesięcy, a wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynieść może 150 tysięcy złotych.

W ofercie banku Citi Handlowym znajduje się również pożyczka na kartę kredytową. Jej wysokość wynieść może od 500 złotych do wysokości limitu posiadanej karty. Co ważne, wszystko można zrobić samodzielnie, bez kontaktu z doradcą. Wystarczy przelać określoną kwotę na swój rachunek bankowy, a następnie spłacać to jak normlaną pożyczkę.

W przypadku posiadania konta w Citi Handlowym, pieniądze są dostępne od razu. Przelew na pozostałe rachunki realizowany jest w przeciągu jednego dnia roboczego. To klient wybiera wysokość i liczbę rat (od 6 do 60). Warto pamiętać, że pożyczona kwota pomniejsza dostępny limit kredytowy. Oprocentowanie takiej pożyczki wynosi 10%, a RRSO 18%. Odsetki są liczone od malejącego kapitału pozostałego do spłaty.

Największą zaletą oferty jest prosta procedura uzyskania pożyczki. Wszystko odbywa się online, bez kontaktu z doradcą i bez konieczności przedstawiania dokumentów dochodowych. Środki można pozyskać za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile, bankowości elektronicznej Citibank Online, a także linka w przesłanej wiadomości SMS.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że bank Citi Handlowy oferuje kredyt w rachunku płatniczym. Jest to tak zwana linia kredytowa (pożyczkowa), czyli dodatkowe pieniądze na koncie, z których można skorzystać w dowolnym momencie. Kredyt udzielany jest bez zabezpieczeń i poręczycieli. Jeśli linia będzie wykorzystywana jedynie przez 7 dowolnych dni w miesiącu, oprocentowanie wyniesie 0%. Każda wpłata środków na konto odnawia limit. W ciągu pierwszego roku korzystania z linii, prowizja wynosi 0 zł, a w następnych latach 1,75% wysokości limitu w przypadku konta Citikonto oraz 1% wysokości limitu dla kont Citi Priority, Citigold oraz Citigold Private Client.

Kalkulator kredytowy Citi Handlowy

Przed podjęciem decyzji o wysłaniu wniosku kredytowego, należy dokładnie zaznajomić się z warunkami pożyczki, a także przeprowadzić symulację jej spłaty. Pomony w tym okaże się specjalny kalkulator kredytu w Citi Handlowym. Jest to proste narzędzie, w którym należy wskazać między innymi wysokość kredytu, liczbę rat, oprocentowania, a także opłaty dodatkowe. Na podstawie tych danych, obliczany jest rzeczywisty koszt pożyczki, a także wysokość raty.

Kredyt gotówkowy w Citi Hanldowym – opinie

Klienci chwalą ofertę banku za dostęp do wielu ciekawych opcji kredytowych, przygotowanych zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Ciekawie prezentują się również oferty kredytu na kartę i linii kredytowej. Jednocześnie wskazują oni na chwilami skomplikowane warunki i zapisy związane z oprocentowaniem oraz sposobem spłaty zadłużenia. Wszystko to sprawia, że warto dokładnie zaznajomić się ze wszystkim zapisami.

[Głosów: 0   Average: 0/5]