vippo logo

W serwisie pożyczkowym Vippo.pl możesz otrzymać szybką pożyczkę na raty na dowolny cel. Dzięki błyskawicznej analizie danych pieniądze możesz mieć na rachunku bankowym w tym samym dniu, w którym został wysłany wniosek o pożyczkę Vippo. Co to za firma pożyczkowa? Czy warto wziąć pożyczkę na raty u tego pożyczkodawcy? Sprawdź najważniejsze informacje.

Parametry pożyczki chwilówki Vippo.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
vippo logo6 - 36 msc
1000 - 6000 zł
NIEWiek: od 25 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Jaką firmą pożyczkową jest Vippo?

Serwis pożyczkowy jest prowadzony przez Vippo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest to instytucja pożyczkowa wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Vippo należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, która zrzesza najważniejszych przedsiębiorców działających na polskim rynku w branży fintech. Vippo przestrzega Zasad Dobrych Praktyk KPF. Ma Certyfikat Audytu Etycznego KPF i certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Vippo deklaruje, że pożycza pieniądze odpowiedzialnie wyłącznie osobom, które są w stanie regularnie spłacać pożyczkę na raty. Złożenie wniosku trwa kilka minut, a decyzję potwierdzającą przyznanie pożyczki ratalnej lub odmowną (zależy od zdolności kredytowej i spełnienia innych warunków) otrzymuje się nawet w ciągu kwadransa. W ciągu kilku godzin biuro obsługi klienta realizuje przelew z pożyczką.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ

Zasady pożyczek ratalnych

W Vippo możesz pożyczyć od 1000 zł do 6000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Im krótszy będzie okres kredytowania, tym mniejsza będzie całkowita kwota do spłaty, wtedy maleją odsetki i prowizje. Do wnioskowania o pożyczkę na raty potrzebujesz tylko dowodu osobistego, telefonu komórkowego, adresu e-mail i numeru rachunku bankowego.

Pożyczka jest rozkładana na równe raty, a termin spłaty to dzień, w którym pożyczka powinna zostać zaksięgowana na koncie Vippo. Zatem jeśli zrobisz przelew o godzinie 23:00 w dniu spłaty, pożyczka zostanie zaksięgowana dopiero kolejnego dnia roboczego, co może zostać potraktowane jako opóźnienie w spłacie.

Możliwe jest przesunięcie terminu spłaty pożyczki Vippo. W tym celu wyślij wniosek e-mailem do pożyczkodawcy albo zadzwoń na infolinię. Firma nie oferuje opcji “wakacji kredytowych”, czyli zawieszenia spłaty na miesiąc lub dłużej.

Warunki dla klientów

Aby otrzymać pożyczkę na raty w Vippo, musisz mieć ukończone 25 lat, adres zamieszkania i pracę w Polsce, polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty, aktualny numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Potrzebny jest również własny rachunek bankowy i dostęp do bankowości elektronicznej podczas wypełniania wniosku o pożyczkę ratalną Vippo.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA VIPPO.PL

Jak wypełnić wniosek o pożyczkę ratalną Vippo?

Aby wnioskować o pożyczkę na raty, określ kwotę pożyczki i liczbę rat na stronie głównej Vippo.pl (link powyżej), a potem kliknij Weź pożyczkę i przejdź do wypełniania wniosku. Na samym początku potrzebne jest stworzenie konta. W tym celu podaj imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz potwierdź zapoznanie się z regulaminem, zaakceptowanie go i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podany numer telefonu dostaniesz SMS-a z kodem, który musisz wpisać w pole wyświetlone na ekranie. Dopiero wtedy możliwe będzie kontynuowanie wypełniania wniosku.

W kolejnych etapach określasz cel pożyczki (wybierasz dowolną odpowiedź z rozwijanej listy), jeszcze raz podajesz PESEL, wpisujesz serię i numer dowodu osobistego, adres zamieszkania (i korespondencyjny, jeśli jest inny), wykształcenie, źródło dochodu i wysokość wynagrodzenia netto.

Vippo pyta również o sumę miesięcznych opłat (np. za mieszkanie, rachunki), liczbę osób na utrzymaniu, stan cywilny, posiadanie auta, staż pracy w latach, sektor zatrudnienia, województwo pracodawcy, status mieszkaniowy i rodzaj nieruchomości (np. wynajmowane mieszkanie albo własnościowy dom), operatora komórkowego i numer konta do przelewu weryfikacyjnego. Na koniec udziel odpowiedzi (TAK/NIE) na pytania o inne kredyty (np. hipoteczny) i pożyczki. Nie mijaj się z prawdą, bo te informacje zostaną zweryfikowane w bazach danych biur informacji gospodarczych.

Potwierdź tożsamość przelewem bankowym i oczekuj na decyzję SMS-em albo e-mailem. Po przyznaniu pożyczki i zaksięgowaniu Twojego przelewu weryfikacyjnego pieniądze od Vippo powinny znaleźć się na Twoim koncie najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Księgowanie pożyczki na Twoim rachunku jest zależne od godzin pracy Twojego banku.

Plusy pożyczek na raty Vippo

  • Prosty i krótki wniosek do wypełnienia – niektóre odpowiedzi można wybierać z rozwijanych list.

  • Vippo nie pyta o dokładne dane pracodawcy.

  • Pierwsza pożyczka nowego klienta może wynosić nawet 6000 zł.

  • Brak górnej granicy wiekowej dla klientów.

Wady pożyczki ratalnej Vippo

  • Brak darmowej pierwszej pożyczki.

  • Pożyczki są dostępne dla osób dopiero od 25. roku życia.

kontakt/adres:

Vippo Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.vippo.pl

telefon/infolinia: (22) 3 76 00 76

e-mail: kontakt@vippo.pl

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Częste pytania:

Jakie bazy weryfikuje pożyczkodawca?

Odp.: BIK, BIG, KBIG, KRD oraz ERIF

Jakie są opinie o pożyczkodawcy?

Odp.: Dobre

Czy dostępna jest darmowa pożyczka?

Odp.: Nie

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 25 lat

Czy dostępna jest oferta na raty?

Odp.: Tak

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5602,73 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł-łącznie 1440 zł, odsetki 322,73 zł), 23 miesięczne raty równe po 233,43 zł i ostatnia 24. rata w wysokości 233,84 zł.

[Głosów: 0   Average: 0/5]