speedcash logo

Jeżeli uzyskanie pożyczki lub kredytu bankowego jest dla Ciebie problematyczne, a Twoje potrzeby wymagają większego zastrzyku gotówki, niż oferuje przeciętna chwilówka, sprawdź pożyczki pod zastaw Speed Cash. Zabezpieczeniem w pożyczce pod zastaw nieruchomości może być mieszkanie, dom lub inny lokal, samochód lub inny pojazd, działka, a nawet firma, zwłaszcza jeśli prowadzisz start-up, który potrzebuje pieniędzy na start.

Parametry pożyczki pod zastaw SpeedCashPolska.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
speedcash logoPożyczka pod zastaw nieruchomości3 msc - 10 lat
30 tyś - 5 mln zł
NIEWiek: 18 - 75 lat
Miejscowości powyżej 20 tyś mieszkańców
SPRAWDŹ

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Co to za firma pożyczkowa Speed Cash?

Serwis pożyczkowy Speedcashpolska.pl należy do Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Spółka ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynku finansowym, a jej eksperci szkolili się między innymi w kancelariach, bankach i innych instytucjach finansowych, aby dzisiaj oferować pożyczkobiorcom jak najlepsze rozwiązania w trudnych sytuacjach. Spółka obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Firma Speed Cash Polska udzieliła już ponad 100 000 000 zł pożyczek z własnych kapitałów. Wspiera plany inwestycyjne, plany biznesowe, emisję obligacji, oferuje leasing zwrotny nieruchomości, doradza w dziedzinach prawnych i podatkowych.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Ile wynosi pożyczka pod zastaw SpeedCash?

W zależności od tego, czy SpeedCash finansuje osobę prywatną, czy firmę, maksymalna wartość pożyczki może wynieść od 20 000 zł do nawet 10 000 000 zł! Maksymalna kwota pożyczki pod zastaw jest zależna od szacunkowej wartości zabezpieczenia, np. nieruchomości, akcji, dzieł sztuki, samochodu itp.speedcashpolska

Przy najwyższej pożyczce pod zastaw, która wynosi aż 10 000 000 zł, wymagane jest zabezpieczenie o wartości większej o 40%. Tak wysoka pożyczka stanowi 60% zabezpieczenia klienta. Pożyczkę można rozłożyć na minimum 3 raty i maksimum 48 rat. Co ważne – wszystkie raty oprócz ostatniej są równe. Ostatnia część pożyczki jest spłacana w racie balonowej na koniec okresu pożyczki.

Wymogi wobec klientów Speed Cash

Speed Cash Polska udziela pożyczek nawet klientom, którzy mają niekorzystne informacje w Biurze Informacji Kredytowej. Każda sytuacja jest oceniana indywidualnie. Speed Cash może zaproponować finansowanie pomostowe klientom, którzy pracują nad poprawieniem swojej zdolności kredytowej. Firma udziela również pożyczek pod zastaw mieszkania osobom, które chcą spłacić zadłużenie wobec komornika lub tym, którym zabrakło środków na wykończenie domu.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA SPEEDCASHPOLSKA.PL

Jak złożyć wniosek w Speed Cash?

Na dobry początek skorzystaj z kalkulatora w serwisie Speedcashpolska.pl. Za pomocą suwaków określ szacunkową wartość zabezpieczenia, kwotę pożyczki i okres spłaty pożyczki. Jeśli kwota pożyczki będzie zbyt wysoka w stosunku do wartości zabezpieczenia, wyświetli Ci się odpowiedni komunikat. Pod kalkulatorem wyświetli się wysokość comiesięcznej raty. Użytkownik może wygenerować przykładowy harmonogram spłaty. Podane informacje mają charakter poglądowy – ostateczna oferta może różnić się od symulacji oglądanej przed wysłaniem wniosku.

Wniosek jest minimalistyczny – wystarczy podać imię i nazwisko, opcjonalnie nazwę firmy, numer telefonu, adres e-mail, wnioskowaną kwotę pożyczki i ewentualnie zaznaczyć opcję Posiadam nieruchomość pod zastaw. Potem pozostaje oczekiwanie na kontakt.

Speed Cash wymaga dodatkowych dokumentów – w zależności od wybranego zabezpieczenia pożyczki pod zastaw potrzebujesz:

 • numeru księgi wieczystej i zdjęć w przypadku domu, mieszkania i lokalu komercyjnego,
 • numeru księgi wieczystej, zdjęć i zaświadczenia z gminy o warunkach zabudowy w przypadku działki,
 • numeru VIN, dowodu rejestracyjnego i zdjęć w przypadku samochodu,
 • numeru KRS, bilansu i rachunku wyników za ostatni kwartał bieżącego roku i cały ostatni rok, zestawienia aktywów trwałych, należności i zobowiązań w przypadku firmy,
 • zdjęć i wyceny renomowanego domu aukcyjnego, który zostanie wskazany przez Speed Cash Polska, w przypadku dzieł sztuki.

Jakie plusy ma pożyczka pod zastaw Speed Cash?

 • Bardzo wysoka maksymalna kwota pożyczki, nieosiągalna w przypadku klasycznych chwilówek i pożyczek na raty,
 • Umowa jest oficjalnie podpisywana w kancelarii notarialnej, więc klient Speed Cash Polska może być pewny, że pożycza pieniądze od rzetelnej, uczciwej firmy,
 • Średni czas od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy może wynosić tylko 24 godziny – to szybciej w porównaniu do np. kredytu bankowego na firmę,
 • O pożyczkę mogą wnioskować osoby, które mają negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej, bo każda sytuacja jest oceniana indywidualnie.

Jakie minusy ma pożyczka pod zastaw samochodu Speed Cash?

 • Niezbędne są dodatkowe dokumenty, które różnią się w zależności od wybranego zabezpieczenia,
 • Jeśli zabezpieczeniem ma być firma, Speed Cash dokonuje inspekcji siedziby.

kontakt/adres:

Speed Cash Polska sp. z o.o.

Mazowiecka 9
00-052 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.speedcashpolska.pl

telefon/infolinia: (22) 313 19 62

e-mail: kontakt@speedcashpolska.pl

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18:00

Częste pytania:

Dla kogo jest ta oferta?

Odp.: Dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych

Jakie są opinie klientów?

Odp.: Dość dobre

Czy akceptowane są zaległości z ZUS/US?

Odp.: Tak

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Już od 18 lat

Jakie są rodzaje zabezpieczenia?

Odp.: Mieszkanie, dom, firma, samochód i inne

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%.

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]