motopozyczka logo

Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu lub pożyczki na dowolny cel w banku, a firmy pożyczkowe oferują zbyt niskie kwoty pożyczek w porównaniu do Twoich potrzeb, sprawdź ofertę Motopożyczka. To serwis, który udziela pożyczek ratalnych na podstawie wyceny Twojego pojazdu, np. samochodu osobowego.

Parametry pożyczki pod zastaw MotoPozyczka.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
motopozyczka logoPożyczka pod zastaw samochodu6 msc - 5 lat
do 100 000 zł
NIEWiek: 21 - 75 lat
Dwa dokumenty tożsamości
SPRAWDŹ

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Jak działa firma pożyczkowa Motopożyczka?

Serwis pożyczkowy Motopozyczka.pl należy do Grupy MBR Finance, która powstała w 2013 roku. Osoby, które tworzą Grupę MBR Finance, współtworzyły np. Santander Consumer Bank S.A. – są to eksperci doskonale zaznajomieni z rynkiem finansowym i potrzebami pożyczkobiorców.

O Ile w 2013 roku zostały udzielone zaledwie 2 pożyczki na kwotę 60 000 zł, o tyle rok później spółka udzieliła pożyczek na kwotę prawie 2 000 000 zł! Liczba pożyczek i ich sumaryczna wartość rośnie z roku na rok, co świadczy o tym, że pożyczki pod zastaw samochodu są coraz popularniejszą formą pozabankowego finansowania. Spółka zajmuje się także m.in. leasingiem operacyjnym.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Ile wynosi pożyczka pod zastaw samochodu?

Pożyczka pod zastaw samochodu w Moto pożyczka wynosi do 80% wartości Twojego pojazdu. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi 100 000 zł na maksymalnie 48 miesięcy. Pojazd, na podstawie którego jest wyznaczana wysokość pożyczki, odgrywa rolę zabezpieczenia na wypadek niezdolności pożyczkobiorcy do spłaty pieniędzy.

Pożyczkę można spłacić wcześniej niż zakłada to harmonogram spłaty. W tym celu trzeba skontaktować się z doradcą. Jesteś osobą z tendencją do zapominania o ważnych sprawach? Nie martw się – przed zbliżającym się comiesięcznym dniem spłaty Moto pożyczka wyśle Ci SMS i e-mail z przypomnieniem o racie.

Wymogi wobec klientów Moto pożyczka

Klient Moto pożyczka musi dysponować własnym pojazdem mechanicznym z aktualnym ubezpieczeniem OC komunikacyjnym. Pojazd pełni funkcję zabezpieczenia na wypadek niezdolności pożyczkobiorcy do spłaty pożyczki.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA MOTOPOZYCZKA.PL

Jak złożyć wniosek w Motopożyczka?

Wniosek o pożyczkę ratalną w Motopożyczka można złożyć na kilka sposobów. Najwygodniejszą i najprostszą metodą jest jednak wypełnienie wniosku online z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki temu wniosek o pożyczkę możesz złożyć, korzystając ze smartfona czy tabletu nawet w podróży.

We wniosku o pożyczkę Motopożyczka online musisz wpisać tylko imię i nazwisko lub nazwę firmy, telefon kontaktowy i adres e-mail. W wiadomości opisz krótko swoje potrzeby – jakiej kwoty potrzebujesz i jaki pojazd będzie stanowił Twoje zabezpieczenie. Wkrótce po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca klienta, który poinformuje Cię o kolejnych krokach.

Jakie plusy ma pożyczka pod zastaw samochodu Motopożyczka?

  • Wysoka kwota pożyczki, która przewyższa nawet 10-krotnie maksymalną wysokość przeciętnej chwilówki na rynku.
  • Minimum formalności online – wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy, aby zamówić rozmowę z doradcą.
  • Każda osoba, bez względu na wiek czy finanse, może przesłać wniosek.
  • Brak weryfikacji tożsamości przelewem.

Jakie minusy ma pożyczka pod zastaw samochodu Motopożyczka?

  • Większa ilość formalności. Motopożyczka wymaga kopii dwóch dokumentów tożsamości, dowodu rejestracyjnego pojazdu i polisy aktualnego ubezpieczenia OC.

kontakt/adres:

MBR FINANCE

pl. Solny 16
50-062 Wrocław

logowanie/rejestracja: www.motopozyczka.pl

telefon/infolinia: (71) 337 50 58

e-mail: kontakt@motopozyczka.pl

Częste pytania:

Jakie bazy weryfikuje pożyczkodawca?

Odp.: Nie weryfikuje BIK oraz KRD

Jakie są opinie klientów?

Odp.: Dobre

Jakie finansowanie jest możliwe?

Odp.: Do 100% wartości pojazdu

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 21 lat

Jak szybko podejmowana jest decyzja?

Odp.: Nawet w 24h

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 78%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki w wysokości 30 000 złotych, na okres 36 miesięcy, oprocentowanie 10%(rocznie), prowizja w wysokości 100%. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 64 913,41 złotych.

[Głosów: 0   Average: 0/5]