KredytOK – opinie, warunki, kontakt, recenzja

Kiedy potrzebujemy pożyczki nie na kwotę kilkuset złotych, a kilku tysięcy złotych, najlepiej wziąć ją na raty. W ten sposób o wiele łatwiej będzie nam ją spłacić i unikniemy konieczności płacenia wyższych odsetek. Ciekawym rozwiązaniem może być pożyczka KredytOK na oświadczenie ze spłatą w 12, 18, 24, a nawet 36 ratach.

Oferta firmy KredytOk:

Kwota
1 000 - 10 000 zł
Termin
12 - 36 miesięcy
Wiek
21 - 99 lat

Opis

_

Wymagania

Wiek: 21 – 99 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

CAPITAL SERVICE S.A.
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka

Przykład reprezentatywny

CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 3000 zł na okres 11 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 572,36 zł, ODSETKI: 285,42 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3857,78 zł, RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA: 68,26% Ilość rat 11.

KredytOK, czyli jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych

KredytOK jest marką należącą do spółki Capital Service, dlatego też to właśnie ta firma w praktyce jest pożyczkodawcą. Działa na rynku już od wielu lat, a dzięki zadowoleniu klientów, co rusz zyskuje kolejnych. Z oferty tego pożyczkodawcy można korzystać nieprzerwanie od 1999 roku, a więc już ponad 20 lat. Sam znak towarowy jest objęty prawem ochronnym nieco krócej, bo od 2012 roku.

Capital Service jest instytucją wpisaną do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Co więcej, należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i posiada certyfikat audytu etycznego, co potwierdza, że działa zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które decydują się na zaciąganie pożyczek pozabankowych, KredytOK daje możliwość wzięcia pożyczki w pełni online. Pożyczkodawca zapewnia ekspresową wypłatę środków na konto bankowe, natomiast możliwe jest również skorzystanie z opcji dowozu gotówki na adres klienta.

Warto zwrócić uwagę na to, że KredytOK posiada swoje placówki w wielu polskich miastach. Tym samym nawet w przypadku wyboru dostawy gotówki na wskazany adres, pożyczkobiorca nie musi czekać na nią zbyt długo. To bardzo istotne zwłaszcza jeśli potrzebujemy pieniędzy na już.

Wiodącym produktem tejże firmy pożyczkowej jest pożyczka KredytOK na raty, którą można wziąć nawet na kwotę 6 000 zł. Oczywiście można przy tym dopasować okres kredytowania tak, aby wysokość miesięcznego zobowiązania była wystarczająco niska.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ KREDYTOK

Pożyczka KredytOK – na oświadczenie, krótki wniosek, spłata w ratach

Czym dokładnie charakteryzuje się pożyczka KredytOK? Jeszcze raz warto wspomnieć, że firma ta udziela tylko i wyłącznie zobowiązań ratalnych. Spłatę pożyczki można rozłożyć na 12, 18, 24 lub 36 rat.

Wnioskując o udzielenie zobowiązania w KredytOK można otrzymać od 1000 do 6000 złotych. To kwota, która z powodzeniem powinna wystarczyć nam na zaspokojenie nagłych wydatków. Wymianę zepsutej lodówki czy pralki, naprawę samochodu czy też zrobienie specjalistycznych badań.

Co istotne, pożyczkodawca bardzo szybko wydaje decyzję kredytową, więc środki można mieć na koncie ekspresowo. Nieco dłużej czeka się w przypadku dostawy gotówki do ręki. Trzecią opcją, o której jeszcze nie wspomnieliśmy, jest odebranie środków na poczcie, za pomocą czeku GIRO.

Oferta kierowana do klientów przez KredytOK jest uzależniona od ich sytuacji finansowej. Żeby ją poznać, należy skontaktować się z doradcą lub na stronie internetowej pożyczkodawcy wypełnić prosty formularz.

Od 2020 roku wszystkie formalności można załatwić w 100% online. To sprawia, że KredytOK opinie ma całkiem dobre zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie brak konieczności wychodzenia z domu. Mowa o osobach, które nie mają czasu ze względu na natłok obowiązków zawodowych, z racji na posiadanie małych dzieci albo kiepski stan zdrowia.

Pożyczka KredytOK warunki ma dość proste i nie trudno jest je spełnić. Tym co wymaga pożyczkodawca są stałe dochody. Niemniej jednak to nie oznacza, że należy okazywać mu zaświadczenie od pracodawcy. Jest tu możliwa pożyczka na oświadczenie. To oznacza, że we wniosku wystarczy zadeklarować wysokość dochodów samemu.

Jakie warunki muszą spełniać klienci pożyczkodawcy?

Pożyczka KredytOK na raty jest dostępna dla osób fizycznych, które:

 • ukończyły 21 lat i posiadają ważny dowód osobisty,
 • posiadają polskie obywatelstwo,
 • mają stały dochód.

Z racji tego, że jest to instytucja pozabankowa, wymagania, jakie ma wobec pożyczkobiorców, nie są zbyt restrykcyjne. Czy to oznacza, że możliwa jest pożyczka KredytOK dla zadłużonych? Instytucja ta sprawdza rejestry dłużników, natomiast to, że ktoś w nich widnieje, nie oznacza jednak, że jego wniosek zostanie odrzucony.

KredytOK warunki ma takie, że najpierw dokładnie sprawdza wniosek i ocenia zdolność kredytową, na podstawie wszystkich zebranych tam informacji. Zdarza się, że negatywne wpisy do historii kredytowej są akceptowane i wtedy pożyczka KredytOK dla zadłużonych jak najbardziej jest możliwa.

Co istotne, chcąc otrzymać pożyczkę u tego pożyczkodawcy, wcale nie trzeba informować go dlaczego jest nam to potrzebne. Środki można otrzymać na dowolny cel i to bez konieczności tego, żeby go podawać.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ KREDYTOK

Jak w KredytOK należy wypełnić wniosek?

Tak jak już to zaznaczyliśmy, żeby otrzymać od KredytOK konkretną ofertę, należy w pierwszej kolejności na stronie pożyczkodawcy wypełnić krótki formularz. To powinno zająć nam dosłownie 2 minuty.

Co należy podać w formularzu, żeby otrzymać od pożyczkodawcy pełną ofertę produktową?

 • Kwotę, która nas interesuje w zakresie od 1 do 6 tys. złotych,
 • Imię,
 • nazwisko,
 • numer telefonu,
 • numer PESEL.

Dodatkowo należy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych. W tym celu wystarczy odhaczyć punkt, który o tym mówi. Następnie wystarczy kliknąć w czerwony przycisk „WYŚLIJ WNIOSEK NA … ZŁ”. Automatycznie pojawia się tam kwota, o którą chcemy spróbować wnioskować.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pożyczkodawca otworzył specjalną infolinię. W KredytOK kontakt jest możliwy od poniedziałku do piątku, a nawet w soboty, co dla pożyczkobiorców jest naprawdę sporym udogodnieniem. W końcu zdarza się, że środki są potrzebne właśnie w weekend i nie można z tym czekać. Z racji na łatwy kontakt, KredytOK opinie ma dobre nie tyle pod względem oferty, co obsługi.

Tuż po przesłaniu gotowego formularza, pożyczkodawca przesyła decyzję kredytową. Jeśli ta jest pozytywna, wystarczy poczekać na kontakt telefoniczny z doradcą, który następnie ustali z nami sposób podpisania umowy, a także wypłaty gotówki. Możliwości są trzy: przelew bankowy, odbiór gotówki na poczcie, dowóz przez doradcę do domu.

W tym miejscu koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, że Capital Service, a więc właściciel marki w procesie pożyczkowym nie wymaga wysyłania żadnych dokumentów. Co więcej, nie trzeba przesyłać ich ani w formie papierowej, ani mailowej.

W celu bezpieczeństwa klientów, instytucja ta zabezpiecza wszystkie podawane przez nich informacje zarówno od strony technicznej, jak i organizacyjnej.

Jakie plusy ma pożyczka KredytOK na oświadczenie?

KredytOK jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych instytucji pozabankowych. Co najczęściej zachęca do skorzystania z oferty pożyczkodawcy?

 • Możliwość wnioskowania na kwotę nawet do 6000 zł.
 • Spłata w ratach – okres kredytowania wynoszący od 12 do 36 miesięcy.
 • Możliwość uzyskania środków bez konieczności wychodzenia z domu.
 • Środki można otrzymać na konto bankowe lub skorzystać z opcji dostawy gotówki pod wskazany we wniosku adres zamieszkania.
 • Cały proces pożyczkowy jest realizowany w pełni online.
 • Sprawdzenie zdolności kredytowej zajmuje pożyczkodawcy jedynie kilka minut.
 • W KredytOK kontakt jest możliwy w dni robocze, a także w soboty.
 • Środki można mieć na koncie, z dostawą do domu lub na poczcie.

Jakie minusy ma oferta tego pożyczkodawcy?

KredytOK opinie ma całkiem dobre, jak na to, że jest to instytucja pozabankowa, co jednak nie zmienia faktu, że oferta pożyczkodawcy ma też kilka niewielkich minusów. To m.in.:

 • konieczność ukończenia przez pożyczkobiorcę 21. roku życia,
 • weryfikacja rejestrów dłużników,
 • spora liczba opłat dodatkowych.

Biorąc jednak pod uwagę, że właściwie w niewielu firmach pożyczkowych można otrzymać środki mając poniżej 21 roku życia, a także to, że każda instytucja pozabankowa sprawdza bazy dłużników, warto zwrócić uwagę na to, że są to minusy, które posiadają również inni pożyczkodawcy.

Tym o czym trzeba pamiętać decydując się na pożyczkę w tej instytucji pozabankowej jest to, że pobiera sporo prowizji oraz opłat dodatkowych. O tym też można przeczytać szukając o niej opinii.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ KREDYTOK