Hapi Pożyczki – opinie, kontakt, recenzja

hapipozyczki logo

Pożyczki ratalne Hapi Pożyczki są popularne przede wszystkim dzięki niskim kosztom, jakie ponosi pożyczkobiorca pożyczający minimum 2000 zł na 6 miesięcy. Hapi Pożyczka pozwala swoim klientom samodzielnie ustalić liczbę i wysokość rat. W przypadku problemów finansowych klienta pożyczkodawca oferuje mu tzw. wakacje od spłaty (wakacje kredytowe), czyli chwilowe wstrzymanie spłacania zobowiązania. Jakie inne zalety ma ta firma pożyczkowa?

Parametry pożyczki ratalnej HapiPożyczki:

Kwota
2 000 - 15 000 zł
Termin
6 - 36 miesięcy
Wiek
20 - 99 lat

Opis

Pożyczkodawca jest pozabankową instytucją finansową, należącą do międzynarodowej grupy IPF. Zaufało jej już prawie 3 miliony klientów z całego świata. Firma udziela pożyczek na raty, na okres od 6 do 36 miesięcy. Do skorzystania z jej usług może zachęcać wysoka maksymalna kwota pożyczki, która wynosi aż 15 000 zł.

 • Pożyczkodawca posiada w ofercie kilka produktów, a w tym pożyczki długoterminowe.
 • Minimalna wysokość pożyczki to 2000 zł.
 • Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć przez Internet. Weryfikacja danych odbywa się telefonicznie.
 • Klienci pożyczkodawcy mogą przesunąć spłatę pierwszej raty nawet o 2 miesiące.
 • Firma w szczególnych przypadkach daje również możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.
 • Żeby otrzymać pożyczkę wystarczy mieć ukończone 20 lat, a także posiadać dowód osobisty oraz numer telefonu.
 • Pożyczkodawca udziela pożyczek na dowolny cel – wakacje, kształcenie, zakup sprzętu i inne nieprzewidziane wydatki.

Wymagania

Wiek: od 20 lat
Stałe źródło dochodów
Weryfikacja baz dłużników BIK, BIG, KRD oraz ERIF
Telefon komórkowy
Rachunek bankowy

Dane kontaktowe

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł.

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Hapipożyczki – co to za firma pożyczkowa?

Z przymrużeniem oka – serwis Hapipozyczki.pl tworzą optymiści. Na poważnie – jest to marka, która należy do międzynarodowej grupy finansowej IPF, która obsługuje ponad 3 miliony klientów z różnych krajów. Firma przestrzega Zasad Dobrych Praktyk stworzonych przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Serwis Hapipozyczki.pl może się pochwalić certyfikatem etycznym KPF.

To, co wyróżnia Hapipożyczki na tle konkurencji, to Program Opieki Medycznej Hapizdrowie. Wraz z pożyczką możesz wykupić kompleksowy pakiet medyczny, którego cena wynosi od 30 zł miesięcznie. Pakiet jest także dostępny bez pożyczki, jednak wówczas jego koszt jest nieznacznie wyższy. Zobacz mapę w serwisie, aby sprawdzić, czy w Twoim mieście znajduje się odpowiednia placówka.

Konsultanci Hapipożyczki są dostępni w różnych kanałach komunikacyjnych w dni robocze oraz weekendy, aby sprawnie odpowiadać na pytania klientów. Dzięki nim, zadając pytanie w piątek wieczorem, nie musisz czekać do poniedziałku na odpowiedź.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ HAPI

Pożyczki na raty Hapi Pożyczki

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym klientem, czy powracającym, możesz pożyczyć od 2000 do 15000 zł na okres od 6 miesięcy do aż 2 lat. W wyborze kwoty i terminu spłaty nie ma żadnych ograniczeń.

Wysokość raty oraz całkowity koszt pożyczki jest uzależniony od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Hapi Pożyczki tworzy indywidualną ofertę i konkurencyjną pod względem innych. Spłata pożyczki może się rozpocząć nawet po dwóch miesiącach od przyznania pożyczki.

Hapi Pożyczki stara się jak najszybciej podejmować decyzję na podstawie nadesłanego wniosku. W najlepszym wypadku odpowiedź e-mailową otrzymasz w ciągu kilku minut od wysłania wypełnionego formularza. Następnie w ciągu 15 minut realizowany jest przelew. W zależności od banku pieniądze mogą wpłynąć natychmiast na Twoje konto.

Jakie warunki muszą spełniać klienci HapiPożyczka?

 • Ukończenie 18. roku życia
 • Polskie obywatelstwo
 • Miejsce zameldowania na terytorium Polski
 • Posiadanie własnego rachunku bankowego, numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail
 • Źródło regularnego i udokumentowanego dochodu. Co prawda do wniosku nie należy dołączać żadnych dodatkowych zaświadczeń, ale w przypadku umowy o pracę, zlecenie czy dzieło prawdziwość danych może zostać zweryfikowana na podstawie np. telefonu do pracodawcy
 • Klient może być wpisany do rejestru dłużników. Wpis do bazy nie powoduje automatycznego odrzucenia – każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Kluczowa jest wysokość regularnych dochodów i wysokość wydatków w stosunku do zarobków

SPRAWDŹ OFERTĘ NA HAPIPOZYCZKI.PL

Jak złożyć wniosek o pożyczkę na raty HapiPożyczka?

W serwisie HapiPożyczka najpierw należy określić wysokość pożyczki i termin spłaty. Sprawdź, czy jesteś w stanie spłacać co miesiąc podaną orientacyjną ratę. Jeśli tak, kliknij “Chcę pożyczkę” i przejdź do dalszych etapów. Następny krok to podanie danych potrzebnych do utworzenia konta klienta.

Formularz należy uzupełnić imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail, numerem telefonu komórkowego, numerem PESEL oraz hasłem do strefy klienta. Następnie należy kliknąć “Zapytaj o Twoją ofertę”.

W kolejnych krokach podajesz dane dotyczące:

 • adresu zamieszkania i zameldowania,
 • konta bankowego (bank i numer rachunku),
 • zatrudnienia i pracodawcy,
 • danych finansowych.

W formularzu pojawia się pole dotyczące celu pożyczki. Cel możesz określić samodzielnie lub wybrać odpowiedź z listy. To pytanie służy do zbierania statystyk – nie ma wpływu na przyznanie pożyczki ratalnej.

W trakcie rejestracji musisz potwierdzić, że jesteś osobą, za którą się podajesz. W tym celu Hapipożyczki wymaga przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew musisz wykonać z konta bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeśli w podanych danych będzie różnica, weryfikacja zostanie odrzucona.

Po pozytywnym potwierdzeniu, że jesteś osobą, za którą się podajesz, Hapipożyczki rozpocznie analizę wniosku. Odpowiedź otrzymasz drogą e-mailową albo SMS-em. Na e-mail zostaną wysłane także dokumenty. Będą opatrzone bezpiecznym podpisem – nie trzeba ich odsyłać. Są potwierdzeniem zawarcia umowy pożyczki na raty.

Pożyczkę Hapipożyczki możesz otrzymać nawet w 15 minut od decyzji firmy. Czas zależy od godzin księgowania przelewów w Twoim banku. Najczęściej klienci otrzymują pieniądze w dniu złożenia wniosku, jeśli został on wysłany w godzinach pracy Hapipożyczka.

Zalety pożyczki ratalnej Hapi Pożyczki

 • Wysokie kwoty pożyczki dla wszystkich klientów
 • Możliwość nawet 4-krotnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki (oferta tzw. wakacji od spłaty/wakacji kredytowych)
 • Brak konieczności odsyłania pocztą wydrukowanych dokumentów
 • Im krótszy okres kredytowania, tym bardziej korzystne koszty pożyczki dla klienta
 • Przejrzyście skonstruowany serwis internetowy
 • Brak górnej granicy wiekowej klientów
 • O pożyczkę mogą wnioskować osoby z wpisami do rejestrów długów, ponieważ sytuacja finansowa klienta oceniania jest indywidualnie

Wady pożyczki na raty Hapi Pożyczki

 • Brak oferty dla osób bezrobotnych

kontakt/adres:

IPF Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.hapipozyczki.pl

telefon/infolinia: (22) 395 85 87

e-mail: [email protected]

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 17:00

Częste pytania:

Jakie opinie mają Hapi Pożyczki?

Odp.: Opinie klientów są dobre

W jaki sposób pożyczkodawca weryfikuje klienta?

Odp.: Wymagany jest przelew na 1 zł

Czy dostępna jest darmowa pożyczka?

Odp.: Niestety nie

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 18 lat

Czy Hapi Pożyczki sprawdza BIK?

Odp.: Pożyczkodawca akceptuje często słabą historię kredytową

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.179,60 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 579,60 zł (w tym: prowizja 434,70 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 144,90 zł), 30 miesięcznych rat: 29 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 172,65 zł., ostatnia 30 miesięczna rata w wysokości 172,75 zł.