euroloan logo

Dzięki pożyczce Euroloan możesz pożyczyć przez Internet nawet 40 000 zł na 60 miesięcy. O ile w przypadku klasycznych pożyczek ratalnych musisz co miesiąc spłacać określoną kwotę do dnia określonego w harmonogramie spłat, o tyle w przypadku odnawialnej linii pożyczkowej, którą oferuje Euroloan.pl, sam ustalasz dzień spłaty kwoty minimalnej raz w miesiącu. Ponadto nie płacisz odsetek od całej kwoty, a tylko od wykorzystanej sumy z dostępnego limitu, np. wspomnianych 40 000 zł. Jakie inne korzyści daje odnawialna linia pożyczkowa Euroloan?

Parametry pożyczki chwilówki Euroloan.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
euroloan logoBez zaświadczeń o dochodach5 - 60 msc
300 - 40 000 zł
NIEWiek: od 18 latSPRAWDŹ

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Euroloan.pl – co to za serwis pożyczkowy?

Serwis Euroloan.pl, na którym możesz wnioskować o przyznanie odnawialnej linii pożyczkowej. Serwis należy do Mash Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Spółka jest godna zaufania – jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF, które przyjmują przedsiębiorstwa działające na rynku finansów konsumenckich w Polsce.

Wniosek o odnawialną linię pożyczkową Euroloan można składać całodobowo, natomiast konsultanci firmy są dostępni online i telefonicznie w dni robocze w określonych w serwisie godzinach.

Oprócz odnawialnej linii pożyczkowej są dostępne pożyczki ekspresowe do 20 000 zł, aczkolwiek działają one również na zasadzie odnawialnego limitu.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Jak korzystać z odnawialnej linii pożyczkowej Euroloan.pl?

W Euroloan.pl możesz wnioskować o pożyczkę w formie odnawialnego limitu na okres od 5 do 60 miesięcy. Minimalna kwota limitu wynosi 300 zł, maksymalna – aż 40 000 zł.

W przypadku tradycyjnej pożyczki ratalnej otrzymujesz jednorazowo kwotę, którą spłacasz w równych comiesięcznych ratach. Dzień spłaty jest określony w umowie. Dzięki pożyczce w formie limitu odnawialnego dostajesz dostęp do kwoty, z której możesz korzystać wielokrotnie podczas trwania umowy, płacąc tylko za wykorzystane pieniądze.

To oznacza, że jeśli z limitu w wysokości 5000 zł wykorzystasz tylko 2300 zł, zapłacisz odsetki i prowizje tylko od niższej kwoty. Równie dobrze możesz wypłacić jednorazowo 5000 zł, spłacić je, a następnie znów skorzystać z pełnej kwoty bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę. Nieco innymi regułami jest objęta pierwsza wypłata z limitu. Nowy klient Euroloan może wypłacić jednorazowo 50% limitu. Kiedy na podany we wniosku adres pożyczkobiorca otrzyma list z kodem aktywacyjnym i wyśle go SMS-em na podany numer, uzyska dostęp do pozostałych pieniędzy. Każda kolejna wypłata i limit nie są już objęte tym ograniczeniem – jako zweryfikowany klient od razu możesz wypłacić 100% sumy.

Kto może mieć odnawialną linię pożyczkową w Euroloan.pl?

Pożyczkę z limitem w Euroloan może otrzymać każda osoba, która ukończyła 18 lat, nie ma żadnych wpisów do rejestrów dłużników, ma pozytywną historię kredytową w BIK i ma konto bankowe otworzone na swoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, numer i seria dowodu osobistego właściciela rachunku bankowego muszą być takie same, jak dane podane we wniosku o pożyczkę).

SPRAWDŹ OFERTĘ NA EUROLOAN.PL

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Euroloan z limitem odnawialnym?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Euroloan, musisz najpierw utworzyć swoje konto w serwisie. W tym celu na stronie głównej Euroloan.pl określ kwotę pożyczki, która Cię interesuje, a następnie kliknij Złóż wniosek. Jeśli się rozmyślisz, spokojnie, wybraną kwotę można zmienić w trakcie wypełniania formularza.

Aby utworzyć profil klienta, podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, obywatelstwo, numer rachunku bankowego. Podaj adres zameldowania i adres korespondencyjny (zamieszkania). Wymagane są również dane identyfikacyjne (PESEL (sprawdź ofertę pożyczek na pesel), seria i numer dowodu osobistego, data ważności dowodu. Na końcu wymyśl nazwę użytkownika i stwórz hasło. W formularzu znajduje się również dość nietypowe pytanie – klient musi określić, czy jest osobą zajmującą eksponowane polityczne stanowisko.

Aby przejść do kolejnego etapu, zaznacz obowiązkowe zgody (np. potwierdź, że znasz politykę prywatności i regulamin udzielania pożyczek).

W kolejnym etapie określ źródło i wysokość dochodu oraz podaj, ile wydajesz miesięcznie na spłatę rat innych kredytów i pożyczek. Na końcu musisz potwierdzić tożsamość, wysyłając z rachunku bankowego przelew w wysokości złotówki. Po analizie Twojego wniosku Euroloan wyśle Ci SMS i e-mail z decyzją.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki z limitem Euroloan?

 • Możesz wielokrotnie korzystać z przyznanego limitu bez konieczności wnioskowania o kolejną pożyczkę.

 • Wypłacasz tyle, ile potrzebujesz.

 • Płacisz odsetki i prowizje tylko za wypłacone kwoty.

 • Ty ustalasz comiesięczny termin spłaty i minimalną kwotę, jaką oddajesz. Raty nie muszą być równe.

 • Możesz wypłacać pieniądze całodobowo nawet w nocy.

 • Za drobną opłatą można zmienić dzień spłaty (najpóźniej 15 dni przed końcem okresu rozliczeniowego).

Jakie wady ma odnawialna linia pożyczkowa Euroloan?

 • Nie ma darmowej kwoty do pożyczenia.

 • Konsultanci pracują tylko w dni robocze.

 • Od wypłaty środków na konto prywatne liczona jest prowizja.

 • Istnieje comiesięczna opłata za utrzymanie konta i utrzymanie limitu w skali roku.

 • Przesyłka z kodem odblokowującym 100% środków jest wysyłana wyłącznie na adres zameldowania – nie można go zmienić na adres zamieszkania.

kontakt/adres:

Mash Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.euroloan.pl

telefon/infolinia: 720 720 730

e-mail: cok@euroloan.pl

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Częste pytania:

Jakie bazy weryfikuje pożyczkodawca?

Odp.: BIK, BIG, KRD, ERIF

Jakie są opinie na temat pożyczkodawcy?

Odp.: Dobre

Czy dostępna jest darmowa pożyczka?

Odp.: Nie, jest to oferta linii pożyczkowej

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Już od 18 lat

Czy dostępna jest oferta na raty?

Odp.: Tak

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 88,16% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania – 9%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2889.88 złotych, całkowita kwota do zapłaty 10389.88 złotych

[Głosów: 0   Average: 0/5]