afortifactor logo

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub nieco większą, ale wciąż małą firmę już ponad 12 miesięcy i czujesz, że potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, aby zadbać o dynamiczny rozwój, dzięki któremu wyprzedzisz konkurencję? Sprawdź ofertę pożyczek dla firm Aforti Finance, dzięki którym możesz sfinansować dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, zarówno plany inwestycyjne i rozwojowe, jak i zaległości wobec ZUS-u.

Parametry pożyczki chwilówki Afortifinance.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
afortifactor logodo 36 msc
do 150 000 zł
NIEWiek: od 18 latSPRAWDŹ

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Co to za firma pożyczkowa AfortiFinance?

AfortiFinance to 100% polska firma pożyczkowa z siedzibą w Warszawie, która wyróżnia się transparentnością działań. Firma podaje nawet, skąd czerpie środki na finansowanie pożyczek – współpracuje z AgioFunds TFI S.A. (licencjonowanym towarzystwem funduszy inwestycyjnych), platformą Mintos (łączącą inwestorów z pożyczkobiorcami) i platformą pożyczkową Viventor.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O DARMOWĄ POŻYCZKĘ

Ile może pożyczyć firma od AfortiFinance?

AfortiFinance udziela dwóch rodzajów pożyczek dla firm: gotówkowych i hipotecznych. Maksymalna wysokość pożyczki hipotecznej to 500 000 zł na okres od 12 miesięcy do 60 miesięcy. W przypadku pożyczki gotówkowej możesz otrzymać od 10 000 zł do 150 000 zł na minimum 18 miesięcy i maksimum 24 miesiące. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel – nawet na spłatę zaległości w ZUS i urzędzie skarbowym.

W przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki AfortiFinance prosi o kontakt i zadeklarowanie nowego terminu spłaty. Dzięki temu unikniesz kosztownego procesu windykacji, który dotyczy przedsiębiorców, którzy ani nie spłacają pożyczki, ani nie kontaktują się z firmą pożyczkową.

Wymogi wobec klientów Aforti Finance

O ile możesz przeznaczyć pożyczkę firmową Aforti Finance na dowolny cel związany z przedsiębiorstwem, np. odzyskanie płynności finansowej, o tyle Twoja zdolność kredytowa musi pozwalać na spłatę zobowiązania w terminie. Z pożyczki na firmę mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum 12 miesięcy.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA AFORTIFINANCE.PL

Jak złożyć wniosek?

Złożenie wniosku o pożyczkę firmową w Aforti Finance wygląda nieco inaczej niż w przypadku większości firm pożyczkowych na rynku. Wiedz, że cały proces wykracza poza wysłanie formularza online. Na dobry początek należy podać imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego i określić kwotę pożyczki w serwisie AfortiFinance.pl, aby przejść do wypełniania kolejnych pól. W następnym kroku trzeba podać kolejne dane, między innymi adres e-mail, oraz określić rodzaj prowadzonej działalności.

Konsultant Aforti Finance skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby przedstawić Ci ofertę i zweryfikować Twoje dane. O ile do wypełnienia krótkiego wniosku online potrzebujesz wyłącznie dowodu osobistego, o tyle ekspert Aforti Finance może poprosić Cię o przesłanie wyciągu z historią z kont bankowych. Ponadto możesz potrzebować zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i urzędu skarbowego – szczegóły wyjaśni Ci Aforti Finance.

Na podstawie analizy Twojej sytuacji finansowej ekspert zaproponuje Ci maksymalną pożyczkę, warunki współpracy i propozycję umowy. Po ich zaakceptowaniu pracownik Aforti Finance umówi się z Tobą na spotkanie w miejscu prowadzenia Twojej działalności, aby zweryfikować rzeczywiste prowadzenie firmy i podpisać z Tobą umowę.

Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej po skompletowaniu wszystkich dokumentów. W wyjątkowych przypadkach cały proces pożyczki może trwać do 7 dni roboczych, ale nie dłużej.

Jakie plusy ma pożyczka dla firm AfortiFinance?

 • W przypadku pożyczki hipotecznej można wydłużyć okres spłaty aż do 60 miesięcy z maksymalnych 36 miesięcy.

 • Dość dobre opinie klientów.

 • Zabezpieczeniem pożyczki gotówkowej jest tylko weksel. Nie jest potrzebny np. dodatkowy gwarant.

 • AfortiFinance oferuje limitowane promocje dla wszystkich klientów, np. pierwsze raty bez odsetek i prowizji.

 • Pożyczka na firmę na dowolny cel. Nie trzeba rozliczać się ze sposobu spożytkowania pieniędzy.

 • Brak wymaganej zgody współmałżonka.

 • Brak wymaganych dodatkowych dokumentów finansowych – wystarczy wyciąg z rachunku bankowego, w przypadku pożyczki hipotecznej – zaświadczenie z ZUS-u i urzędu skarbowego. Nie trzeba przedstawiać np. KPiR.

 • Wymagany wyłącznie obrót na kontach firmowych.

 • Łatwy i szybki kontakt z konsultantami. Firma jest aktywna w mediach społecznościowych, więc klienci mają łatwy dostęp do doradców.

Jakie minusy ma pożyczka dla firmy AfortiFinance?

 • Niezbędne dodatkowe dokumenty, w tym zaświadczenia z ZUS-u i urzędu skarbowego.

 • Proces pożyczki ulega wydłużeniu przez konieczność wizyty pracownika AfortiFinance w miejscu prowadzenia Twojej działalności.

 • Pożyczka jest dostępna dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy.

kontakt/adres:

Aforti Finance S.A.

ul. Chałubińskiego 8, p. 27
00-613 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.afortifinance.pl

telefon/infolinia: +48 791 919 919

e-mail: biuro@afortifinance.pl

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Częste pytania:

Jakie są opinie o pożyczkodawcy?

Odp.: Dość dobre

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 18 lat

Czy dostępna jest oferta na raty?

Odp.: Tak

[Głosów: 0   Average: 0/5]