aasabiznes logo

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą w branży, w której trudno się wyróżnić, a jeszcze trudniej, gdy nie masz wystarczających środków na reklamę i realizację kreatywnych pomysłów? Z pomocą może przyjść Aasa – firma pożyczkowa, która udziela pożyczek osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom na dowolny cel. Pożyczki Aasa dla Biznesu są dostępne już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Ponadto pieniądze możesz otrzymać w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku!

 

Parametry pożyczki chwilówki Aasadlabiznesu.pl:

FirmaDodatkowe informacjeOfertaDarmowa pożyczkaWymaganiaSzczegóły
aasabiznes logo1 - 36 msc
1 000 - 20 000 zł
NIEWiek: 30 - 80 lat
Stałe źródło dochodów
SPRAWDŹ

Aby otrzymać pożyczkę należy posiadać dodatkowo: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku.

Co to za firma pożyczkowa Aasa?

Serwis pożyczkowy należy do Aasa Polska S.A. z siedzibą w Warszawie. Firma pożyczkowa należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, ma Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy i wysokie noty w popularnych portalach pożyczkowych.

Aasa dla Biznesu jest aktywna w mediach społecznościowych, np. na Facebooku, dzięki czemu każdy klient może błyskawicznie i wygodnie uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Na fanpage’u chwali się zdobytymi certyfikatami, np. Certyfikatem HR Najwyższej Jakości od Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami za wysokie standardy zarządzania pracownikami. Można zatem wnioskować, że Aasa to zarówno zaufany pożyczkodawca, jak i dobry pracodawca.

ALTERNATYWA DLA POŻYCZEK FIRMOWYCH? SPRAWDŹ FAKTORING

Ile wynosi pożyczka na firmę Aasa dla Biznesu?

Jako przedsiębiorca możesz pożyczyć od 1000 zł do 20 000 zł na minimum 1 miesiąc i maksimum 36 miesięcy. Oczywiście im dłuższy okres spłaty, tym mniejsza rata, ale większa prowizja i odsetki. Dostępna jest opcja zmiany terminu spłat comiesięcznych rat. W przypadku trudności ze spłatą pożyczki firmowej należy skontaktować się z doradcą klienta, aby znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie i uniknąć procesu windykacyjnego.

Wymogi wobec pożyczkobiorców

Aasa dla firm wymaga zarejestrowanej działalności gospodarczej i prawidłowo wypełnionego wniosku. Na tej podstawie jest przeprowadzana szybka analiza kredytowa klienta, na podstawie której pożyczkodawca podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku. Przeszkodą w otrzymaniu pożyczki nie są kredyty bankowe czy pożyczki w innych firmach, pod warunkiem, że są spłacane terminowo, a przedsiębiorcę stać na spłatę kolejnego zobowiązania. Klienci Aasa są sprawdzani zarówno w BIK, jak i bazach biur informacji gospodarczej. Niestety – jeśli przedsiębiorca jest wpisany jako dłużnik w BIG InfoMonitor lub ERIF, nie otrzyma pożyczki na firmę.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA AASADLABIZNESU.PL

Jak złożyć wniosek o pożyczkę na firmę w Aasa?

We wniosku o pożyczkę na firmę należy podać:

 • imię i nazwisko,

 • PESEL,

 • NIP prowadzonej działalności,

 • serię i numer dowodu osobistego,

 • adres e-mail,

 • miejsce zamieszkania,

 • numer telefonu (sprawdź pożyczki na telefon),

 • preferowaną formę wypłaty (jedną z trzech: przelew na konto, wypłata czekiem GIRO, przelew ekspresowy; wypłata czekiem kosztuje dodatkowo 13 zł, przelew ekspresowy – 3 zł),

 • status mieszkaniowy (własnościowe, wynajmowane, mieszkanie u rodziców, komunalne, spółdzielcze, inne),

 • rodzaj nieruchomości (mieszkanie, dom, segment, bliźniak, inny),

 • liczbę osób w gospodarstwie domowym (pozwala określić, ile osób ma potencjalny pożyczkobiorca na utrzymaniu),

 • inne posiadane pożyczki lub kredyty (typ: bankowy kredyt gotówkowy, pozabankowa pożyczka gotówkowa, karty kredytowe, pożyczka na telefon, kredyt na samochód, pożyczka od osoby fizycznej, kredyt mieszkaniowy; ponadto trzeba wybrać z listy nazwę pożyczkodawcy, podać sumę zobowiązań (w zł) i wysokość rat miesięcznych (w zł),

 • wykształcenie,

 • stan cywilny.

W drugim etapie należy podać informacje o firmie i w ostatnim etapie trzeba zweryfikować swoją tożsamość. Po wysłaniu wniosku należy oczekiwać na kontakt ze strony Aasa.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w 24 godziny od otrzymania potwierdzenia podpisania umowy. Tylko w wyjątkowych przypadkach cała procedura może wydłużyć się do tygodnia, jeśli np. Aasa dla firm będzie potrzebować czasu na wyjaśnienie wątpliwości związanych z sytuacją finansową przedsiębiorcy.

Najczęstsze powody odrzucenia wniosku o kredyt na firmę to:

 • zadłużenie przedsiębiorcy widniejące w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor lub ERIF,

 • zbyt duże ryzyko niespłacenia pożyczki w terminie, stwierdzone na podstawie informacji podanych we wniosku,

 • brak kontaktu z klientem drogą telefoniczną w celu dokończenia procesu weryfikacji – po złożeniu wniosku o pożyczkę na firmę w Aasa miej telefon przy sobie!

Jakie plusy ma pożyczka Aasa na firmę?

 • Brak dodatkowych dokumentów. Wystarczy mieć ważny dowód osobisty i prawidłowo wypełnić wniosek.

 • Pożyczka na firmę w Aasa może zostać przeznaczona na dowolny cel, pod warunkiem, że jest to cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 • Trzy sposoby wypłaty pożyczki: zwykłym przelewem na konto bankowe, czekiem GIRO. Możesz przyspieszyć wypłatę pieniędzy, wybierając trzecią opcję, czyli przelew ekspresowy, pod warunkiem, że taki zostanie zaakceptowany przez Twój bank.

Jakie wady ma pożyczka Aasa dla firmy?

 • Bardzo szczegółowy formularz do wypełnienia online.

 • Konieczne jest odręczne podpisanie umowy, którą przywozi kurier.

kontakt/adres:

Aasa Polska S.A.

ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

logowanie/rejestracja: www.aasadlabiznesu.pl

telefon/infolinia: (22) 4 600 300

e-mail: info@aasapolska.pl

godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Częste pytania:

Od ilu lat można ubiegać się o pożyczkę?

Odp.: Od 30 lat

Czy wymagane są stałe dochody?

Odp.: Tak

[Głosów: 0   Average: 0/5]