Karta paliwowa Shell – Opinie, zalety, analiza

Karta paliwowa to bardzo ciekawe rozwiązanie dla przedsiębiorców. Pozwala obniżyć koszty zakupu paliwa a do tego ułatwia rozliczenia z pracownikami. Na rynku dostępnych jest wiele kart paliwowych różnych firm. Jedną z najbardziej popularnych pozycji jest karta paliwowa Shell. Co wyróżnia ją spośród konkurencji?

Czym jest karta paliwowa Shell?

Karta paliwowa Shell to idealne rozwiązanie dla firm. Instrument zapewnia wiele korzyści i otwiera całkiem nowe możliwości. Zniżki za zakup paliwa to jedna z największych zalet kart paliwowych Shell. Jest ich jednak znacznie więcej. Obsługa kart paliwowych jest bardzo prosta. W dużej mierze działają one jak karty kredytowe i debetowe. Dodatkowym plusem jest fakt, że można płacić nimi nie tylko za paliwo ale także za pozostałe zakupy na stacji np. akcesoria samochodowe.

Kto może z niej korzystać?

Z karty paliwowej Shell może korzystać dosłownie każda firma, która posiada flotę samochodową. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przypadku dużych firm, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Karta paliwowa Shell jest w pełni dostosowana do potrzeb każdego klienta. Mogą korzystać z niej nie tylko przedsiębiorcy, ale także zatrudnieni w danej firmie kierowcy. Niewątpliwym plusem karty paliwowej Shell jest to, że można skonfigurować ją wedle własnych, indywidualnych potrzeb.

Jakie karta paliwowa Shell ma zalety?

Karta paliwowa Shell pozwala nie tylko na spore oszczędności podczas korzystania z usług stacji, lecz zapewnia również wysokiej jakości produkty. Jej użytkowanie przyśpiesza proces zakupu paliwa oraz zwiększa jego bezpieczeństwo. Karty paliwowe Shell to sposób na to, aby w firmie obniżyć koszty tankowania, a co za tym idzie, osiągać odpowiednio większe zyski.

Korzystne rabaty

Karta paliwowa Shell zapewnia bardzo korzystne zniżki na korzystanie z usług stacji. Rabaty na paliwo oraz inne produkty dostępne na stacji pozwalają w realny oraz skuteczny sposób obniżyć koszty w danym przedsiębiorstwie. Dzięki karcie można uzyskać zniżkę nawet do 8 gr brutto za litr oleju napędowego i benzyny oraz 10% rabatu na myjnię.

Tankowanie poza krajem

Swobodne tankowanie poza granicami kraju jest kolejnym dużym plusem karty paliwowej Shell. Zwłaszcza dla firm o zasięgu międzynarodowym. Shell jest zaliczany do największych koncernów paliwowych w Europie. Przy odpowiednim skonfigurowaniu opcji, karta wystawcy jest więc ważna na terenie całej Europy. Dzięki niej przedsiębiorca może  swobodnie tankować aż w 19 krajach.

Paliwo wysokiej jakości

Kolejną zaletą jest to, że karty paliwowe Shell zapewniają dostęp do wysokiej jakości paliwa. Koncern przywiązuje dużą uwagę do jakości swoich paliw, co przekłada się na zadowolenie kierowców. Na stacjach Shell dostępne są paliwa diesel i benzyna, a także dodatek AdBlue do silników Diesla. Dzięki ich wysokiej jakości, przedsiębiorstwo może liczyć na dłuższą żywotność pojazdów firmowych oraz zmniejszenie kosztów ich konserwacji.

Łatwe zarządzanie

Karty paliwowe Shell odznaczają się bardzo prostą oraz wygodną obsługą. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby w efektywny sposób zarządzać wydatkami. Karta paliwowa Shell daje możliwość sprawnego obliczenia dokładnych kosztów paliwa oraz określenia potencjału oszczędnościowego. Dzięki funkcji indywidualnej konfiguracji karty, w łatwy sposób można wprowadzać ograniczenia czasowe, limitowane transakcje, ograniczenia zakupów czy identyfikacyjne przyporządkowanie pojazdu lub kierowcy.

Niezawodna obsługa

Następną niewątpliwą zaletą karty paliwowej Shell jest niezawodna obsługa. Shell oferuje obsługę serwisową dla wszystkich swoich klientów. Dla nowych klientów firma zapewnia pomoc w początkowej fazie użytkowania i dostarcza wszelkich wskazówek jak prawidłowo korzystać z możliwości oferowanej karty paliwowej. Oczywiście na opiekę serwisu mogą liczyć także stali klienci. Z serwisantami Shell można kontaktować się mailowo, jak i telefonicznie, co jest bardzo wygodne.

Szybka płatność za paliwo i nie tylko

Jak już wspomnieliśmy, na stacjach Shell karty paliwowe są przyjmowane nie tylko przy zakupie paliwa. Można nimi płacić także przy zakupie innych produktów, a w tym akcesoriów samochodowych. Karta paliwowa Shell zapewnia łatwą oraz błyskawiczną płatność bezgotówkową na stacjach i nie tylko. Można płacić nią także za przejazd autostradą lub płatnym tunelem. Z karty można korzystać 24 godziny na dobę, co jest niewątpliwie dużym plusem przy dalszych podróżach służbowych.

Karta paliwowa Shell – opinie

Jak zdaniem przedsiębiorców sprawdza się karta paliwowa Shell? Opinie na jej temat w większości są pozytywne, co dla innych jest zachęcające. Zdaniem wielu użytkowników karty paliwowe Shell to doskonały wybór dla firm, które posiadają flotę samochodową. Przedsiębiorcy zwracają uwagę na liczne korzyści rozwiązania, a w tym na wygodę użytkowania, efektywny sposób obniżenia kosztów i ograniczenie ilości faktur.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Karta paliwowa Shell – Opinie, zalety, analiza